Ülkemizde Twitter'dan 250 Fav'a Evlenme Teklifi Edildi

0
0
0
0
0
Ülkemizde Twitter'dan 250 Fav'a Evlenme Teklifi Edildi
Hayatımızın en önemli unusrları haline gelen sosyal medyada ülkemizde bugün ilginç bir örnek yaşandı. 250 fav'a evlenme teklifi edildi, 1000 fava da bu evlilik teklifi kabul edildi.
Sosyal medya ile alakalı her haberde belirtiyorum, bu sosyal medya denilen şeyler artık hayatımızın bir parçası. Medya organlarını yerle bir eden, televizyondan gazeteden çok daha önce haberleri öğrendiğimiz, aynı zamanda bir iletişim aracı olan sosyal medyanın bel kemiklerinden biri şühesiz ki Twitter.

İşte bu Twitter'da bugün ülkemizde oldukça ilginç bir hadise yaşandı, 4129Grey adlı ajansta sosyal medya direktörlüğü yapan Onur Cengiz, @OnurCengiz adlı twitter profilinden  Twitter üzerinden tanıştığı Zeynep Alpay'a tanıştıkları platform üzerinden evlenme teklifi etti. Ancak düz bir şekilde değil.
 


Yukarıda gördüğünüz gibi 250 fav, yani favori karşılığında @zeynepalpay adlı kız arkadaşına evlenme teklifi edeceğini duyuran Onur Cengiz, topladığı 250 fav sonrası evlenme teklifini Twitter üzerinden iletti.
 


E evlenme teklifi böyle gelince gelin hanım da boş durmadı, hatta çıtayı 4'e katlayarak 1000 fav karşılığında bu teklifin kabul edileceğini söyledi.
 
 Onur Cengiz'in de isteği ve bu durumun dikkat çekmesi üzerine 1000 fava ulaşan tweet sonrası Zeynep Alpay, Onur Cengiz'in teklifini yine bir tweet ile kabul etti. 
 


Oldukça ilginç bir şekilde gerçekleşen bu durum Twitter'da da dikkat çekti elbet. Ama "ne hallere gelmişiz" gibi bir yorum yapmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Büyük ihtimalle çiftimiz zaten bu durumu yüzyüze yaşamışlardır, sadece farklı bir bakış açısıyla ve eğlenceli bir biçimde dünyanın en farklı evlenme teklifi ve kabulune imza attılar.

Biz de Webtekno ekibi olarak Onur Cengiz ve Zeynep Alpay çiftine mutluluklar dileriz :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0