Ünlü Amerikan Marketi Walmart'ın Havai Fişek Reyonunu Ateşe Verdiler!

0
0
0
0
0
Ünlü Amerikan Marketi Walmart'ın Havai Fişek Reyonunu Ateşe Verdiler!
Son günlerde YouTube'da popülerleşmeye başlayan bir videoda Walmart'ın havai fişek reyonunu ateşe veren bir müşteri görülüyor.
Büyük ihtimalle Walmart adını duymuşsunuzdur. Bilmeyenler için ise Amerika'nın en ünlü market zinciri olduğunu baştan belirtelim. (Yani Tansaş ve Migros gibi birşey bu arkadaş) İnternette son dönemde yayılmaya başlayan bir videoya göre amacı saçma bir eğlence olan bir eleman Walmart'ın havai fişek, çatapat, torpil gibi patlayıcıların olduğu bölümü ateşe verip kaçıyor.

Ardından bu bölümün çatır çatır yandığını kameraya çeken başka bir müşteri, aynı zamanda bu elemanın yakalanmasını da sağlamış. Phoenix, Arizona'da gerçekleşen olaydan kısa süre içerisinde yakalanan şahıs ise 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacağı belirtiliyor.
 

Yukarıda görebileceğiniz videoda gerçekleşen olayın kısa bir kesitini görebilirsiniz. Allahtan büyük bir sorun olmamış yoksa o adamın eğlence niyetine yaptığı şey sonucunda can kaybı dahi olabilirdi. Her ne kadar havai fişek ve diğer patlayıcı içeren eğlence araçları bu tarz toplu kullanımda ciddi bir patlayıcı durumuna geçebilir.

Hatta bu tarz patlayıcılar ile ilgili bir testimiz vardı, 50 torpil ile Samsung tablet'e dalmıştık, onu da aşağıdan görebilirsiniz;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0