• Anasayfa
  • İnternet
  • WarChild'dan Call of Duty'e Benzer Mükemmel Bir Farkındalık Videosu!

WarChild'dan Call of Duty'e Benzer Mükemmel Bir Farkındalık Videosu!

0
0
0
0
0
WarChild'dan Call of Duty'e Benzer Mükemmel Bir Farkındalık Videosu!
WarChild, yani Savaş Çocuğu adlı küresel bir kuruluk tarafından hazırlanan CoD benzeri farkındalık videosu, izleyenlerde ciddi bir sarsılma ve durumu hissetme etkisi yaparak büyük bir dikkat topladı.
WarChild adlı kuruluşu belki hepiniz duymadınız, ancak özellikle Football Manager serisini oynamış olanlar kesin logosunu oyunun açılış ekranında görmüşlerdir. "Savaş Çocuğu" olarak Türkçeleştirebileceğimiz bu yardım kuruluşu İngiltere, Hollanda ve Kanada'da aktif olarak faaliyet göstermekte ve savaş içinde kalan çocukların güvenliğini ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ve onları savaşın olmadığı bir yer edinmek için uğraşıyorlar.

İşte bu kuruluş tarafından yapılan bir farkındalık videosu ile oldukça dikkat toplayacak bir yapım sunmuşlar. Duty of Care adıyla yayınlanan videoda efsanevi FPS savaş oyunu Call of Duty oyununa ithafta bulunmuş. Çocukların savaş ortamında neler gördüklerini ve neler yaşadıklarını sanki CoD'da bir taraf yerine çocuk tarafı seçilmiş bir oyun gibi gösteriyor. 2.5dk süren video sizi ilk başından sonuna kadar etkiliyor ve gerçekten harika olduğunu söyleyebilirim.
 

Bu bağlantı üzerinden imza desteği de bekleyen WarChild'ın bu tarz ciddi girişimlerini devamlı desteklemek gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta nedeni belirsiz, birkaç değerli olarak gösterilen eşya veya malzeme için koca koca adamların birbirlerini öldürmesi zaten saçma iken bari çocukları düşünmeliyiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0