Windows 10 İçin Yenilenmiş Mozilla Firefox Geliyor

0
0
0
0
0
Windows 10'a artık çok kısa bir süre kalmışken, pek çok farklı platform da kendini Windows'un hızına yetişmek adına yeniliyor.
Şu an en fazla tercih edilen ve çoğu kişiye göre en iyi web tarayıcısı konumunda olan Google Chrome, bazen can sıkıcı bir hale gelebiliyor. Özellikle bilgisayarın RAM'iyle olan samimi ilişkisi, Chrome'a çekinerek yaklaşmamızı sağlıyor. Bu durumda da devreye, Chrome'dan aşağı kalır yanı olmayan, diğer web tarayıcıları geliyor.

Bunlar içinde en iyilerinden biri şüphesiz Mozilla Firefox. Bir dönem, Explorer kullanma gibi bir hataya düşen kullanıcıların kurtuluşu olan Mozilla, son dönemlere doğru biraz arka planda kalmıştı. Chrome'un yaptığı atak bu durumun temel sebeplerinden biri. Ancak bizim tilki, iddialı bir şekilde geri gelmeye kararlı.Microsoft'un hali hazırda yenilenmiş web tarayıcısı Edge ile sunacağı Windows 10, bir de yenilenmiş Mozilla'ya ev sahipliği yapacak. Windows 10'un gümbür gümbür gelişini fırsata dönüştürmek isteyen Mozilla, tasarımını tamamen Windows 10'a özel olacak şekilde yenilemiş durumda.

Yine tema desteğine sahip olacak Mozilla Firefox, arama çubuğunu geliştirmiş durumda. Ayrıca Windows 10 ile oldukça uyumlu bir şekilde çalışıyor. Tıpkı Microsoft Edge'de olacağı gibi gri renk fonuna sahip olacak Mozilla, Windows 10 yazı fontu ve diğer Windows 10 tasarım detayları ile güncellenecek.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0