• Anasayfa
  • İnternet
  • Yahoo'ya Google ve Facebook Hesaplarınızı Bağlayamayacaksınız

Yahoo'ya Google ve Facebook Hesaplarınızı Bağlayamayacaksınız

0
0
0
0
0
Yahoo'ya Google ve Facebook Hesaplarınızı Bağlayamayacaksınız
Yahoo'nun servislerini kullanabilmek için illa ki Yahoo hesabına sahip olmamız gerekmiyordu. Google ve Facebook hesaplarımızı kullanarkata Yahoo'nun hizmetlerinden faydalanabiliyorduk; şimdiye kadar.
Yahoo'nun servislerini kullanabilmek için illa ki Yahoo hesabına sahip olmamız gerekmiyordu. Google ve Facebook hesaplarımızı kullanark da Yahoo'nun hizmetlerinden faydalanabiliyorduk. Ancak Yahoo'nun aldığı yeni karar ile birlikte artık bu sistem tarih olacak. Bundan sonra Yahoo servislerini kullanabilmek için Yahoo hesabımızın olması zorunlu olacak.

Bu kararın bir yerde doğru olduğunu düşünmekteyim neticesinde Facebook ve Google şu anda Yahoo'nun en dişli rakipleri arasında yer alıyor. Ancak her halükarda insanlar son zamanlarda bir yere sıfırdan üye olmak istemiyor bunun yerine Facebook hesabı ile veya Google hesabı ile yapmayı tercih ediyor. Neticesinde bu şekilde giriş yapmak gerçekten çok kolay ve hızlı. Yahoo basın sözcüsünün söylediğine göre kısa bir süre içerisinde Google ve Facebook hesabı ile Yahoo'yu kullanan kişiler Yahoo hizmetlerinden yararlanamayacak. Ayrıca bu sistem öncelikle Yahoo Sports Tourney Pick 'Em' ile başlayacak ve yavaş yavaş diğer servislerde de kullanılacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0