Yaratıcılıkta Sınır Tanımayan 10 Hata Sayfası

0
0
0
0
0
Bu zamana kadar çoğumuz internetin nimetlerinden yeteri kadar faydalandık. Aradığımız çoğu şeyin cevabını ayrıntılı olarak gözümüzün önüne getiren yeni yüzyılın mucizesi, çoktan vazgeçilmezlerimiz arasında yerini aldı bile. 
Bu zamana kadar çoğumuz internetin nimetlerinden yeteri kadar faydalandık. Aradığımız çoğu şeyin cevabını ayrıntılı olarak gözümüzün önüne getiren yeni yüzyılın mucizesi, çoktan vazgeçilmezlerimiz arasında yerini aldı bile. 

Hepimizin iyi bildiği gibi ’kusursuz’ olduğu düşünülen internet ortamında bile bazı hatalarla karşılaşmak mümkün. Bu haberimizde, internette sıkça karşılaştığımız ‘404 sayfa bulunamadı’ hatalarını eğlenceli şekilde tasarlayan birkaç internet sitesini sizler için araştırdık. Sizler de karşılaştığınız yaratıcı ‘sayfa hatalarını’ yorumlara ateşleyin ki alem hata görsün. 

 

 nouveller.com
Çeşitli kodlar girmeye çalışarak coşmaya çalıştığınız hata sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 bluefountainmedia.com

 


Bu site boş bir hata sayfasına bakmanıza tepki olarak Pacman oynamanızı istiyor. Bu düşünceli sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 b3ta.com
Hata sayfasındayken yerinde duramayıp karşımıza sürekli konuyla ilgili görsel getiren sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 audiko.net
Çeşitli zil sesleri bulmanıza ve ayrıntılı bir şekilde düzenleyebilmenize yarayan sitenin hata sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 tinsanity.net
Boş sayfa hatası yerine çıldıran bardak görmek istiyorsanız bu sayfa tam size göre. 

 

 wildharmonystudio.com
Sayfa hatasını eğlenceli bir hale getirmek isterken 'şakacı' kimliğinide ortaya koymayı unutmayan bir site. Yukarıdan düşen dosyaları yakalamaya çalıştığınız hata sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 bluegg.co.uk
Ülkemizde de oldukça meşhur olan 'tiz sesli' koyunu kullanarak sayfa hatasına isyan eden bir site. Bana bu koyunun sesi huzur veriyor diyorsanız buraya buyurun.  

 

 amplifiedcreations.com
Hata sayfasında Snow-informer (a licky boom boom down) klibini döndüren siteye buradan ulaşabilirsiniz. 
 

 bluedaniel.com
Metroda kaybolma hissi yaşatan hata sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

 hotdot.pro
404 hatasını oluşturan balonları patlattığınız ancak bolanların sonsuz bir şekilde yeniden oluştuğu hata sayfasına buradan ulaşabiliriniz. 
 

 Bonus Webtekno
 Bu da bizim 404 sayfamız. Orasını burasını bızıklayınca bir şey olmasa da şekil itibariyle kötü sayılmaz. Değil mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0