• Anasayfa
  • İnternet
  • Yemeksepeti Açıkladı: Android Kullanıcıları Çiğköfte, iPhone Kullanıcıları Sushi Seviyor

Yemeksepeti Açıkladı: Android Kullanıcıları Çiğköfte, iPhone Kullanıcıları Sushi Seviyor

3
1
0
0
0
Mobil kullanıcılarının yeme alışkınlıklarıyla ilgili bir infografik yayımlayan Yemeksepeti, Android ve iOS kullanıcılarının en çok hangi yemekleri sevdiğini açıkladı.
Yemeksepeti’nin yayımladığı infografik, Android ve iOS kullanıcılarının hangi yemekleri daha çok tercih ettiğini ortaya çıkardı. Yaş aralığından tutun da en çok hangi işletim sistemini kullanan kişilerin daha fazla harcama yaptığına kadar detaylı bir rapor çıkartan Yemeksepeti, bu zamana kadar her iki tarafın birbirlerine takıldığı bazı konuların gerçekliğini de ortaya çıkarmış oldu.

Neyden bahsettiğimi az çok anlamışsınızdır da ben yine de biraz konuyu açayım. Genelde iOS kullanıcılarının gösterişe ve para harcamaya daha fazla düşkün olduğu söylenir ya (ben demiyorum bak, Androidciler diyor), bu infografik Androidcilerin görüşünü biraz destekliyor gibi. iOS kullanıcılarının Android kullanıcılarına göre %17 oranla daha fazla harcama yaptığı görülüyor. Verilen sushi siparişlerinde de %80 %20 oranla iPhone kullanıcılarının bariz üstünlüğü gözlerden kaçmyor. (‘bırak yaa onlar sushiden başka bir şey yemez’ diyen Androidciler meğer tespitin kralını yapmış, ben de taş attıklarını zannederdim) Salataya daha fazla ağırlık gösteren iPhone kullanıcılarının sağlıklarına biraz daha önem verdiklerini de söylemek yanlış olmaz sanırım.

Bu infografik üzerine saatlerce yorum yapabilirim ama en iyisi aşağıdaki görseli inceleyerek yorumları size bırakayım.

3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0