Yeni Nesil Google Glass'ın Taslak Görüntüsü Sızdırıldı

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz günlerde Google yeni nesil Google Glass’ı 2015 yılında piyasaya sunacağını açıkladı. Yeni Google Glass’ın donanım açısından bir önceki sürümüne göre çok daha ileride olacağı söylentiler arasında. Ayrıca işlemci olarak da Intel’den yararlanılacağı söyleniyor.
Geçtiğimiz günlerde Google yeni nesil Google Glass’ı 2015 yılında piyasaya sunacağını açıkladı. Yeni Google Glass’ın donanım açısından bir önceki sürümüne göre çok daha ileride olacağı söylentiler arasında. Ayrıca işlemci olarak da Intel’den yararlanılacağı söyleniyor. Şu anda yaygın olarak satılmayan bu Google ürününün piyasa değeri 1.500 Dolar. Yeni sürümünün ne kadar olacağı ve satışlarının yaygınlaşıp yaygınlaşmayacağı konusu da merakla bekleniyor. Yeni Google Glass’ın ne zaman tanıtılacağı belli olmasa da piyasaya bir taslak sızdı. Tam olarak doğruluğu bilinmese de sızan taslak bir hayli ilgi çekti.

Şu an piyasadaki sürümü Türkiye'de resmi olarak satışa sunulmadı. Meraklıları dolaylı yollardan (online alışveriş sitelerinden) temin edebiliyor. Bu şekilde 4.000-5.000 TL arasında bulabilmek mümkün( kaç meraklı alabildi?). Daha ilkinin resmi olarak satışa sunulmadığını düşünürsek 2015 yılında çıkacak yeni sürümün satışının ülkemizde olup olmayacağını, olursa da cebimizi ne kadar etkileyeceğini merakla bekliyoruz.

İşte sızdırılan taslağın görüntüsü:

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0