• Anasayfa
  • İnternet
  • Yerden 1,5 Kilometre Yükseklikteki Cam Köprü Üzerinde Yürüyen Adamın Dramı

Yerden 1,5 Kilometre Yükseklikteki Cam Köprü Üzerinde Yürüyen Adamın Dramı

0
0
0
0
0
Yerden 1,5 Kilometre Yükseklikteki Cam Köprü Üzerinde Yürüyen Adamın Dramı
Yükseklik korkusu bulunan bir adamın yerden 1,5 kilometre yükseklikteki cam köprü üzerinde yürürken yaşadığı tarifsiz dram.
İnsanlar korkularını yenmek için genelde o korkunun üzerine giderler. Fakat bu durum her zaman olumlu yönde etki etmeyebiliyor, tıpkı aşağıdaki Çinli adamın başına gelenler gibi.

Çin’in Tianmen Dağı’nın çevresine kurulan cam köprü, turistlerin ve yerel halkın gözde turistik yerlerinden bir tanesi. Köprü, dağın etrafına inşa edilmiş ve yerden tam 1,5 kilometre yükseklikte. Burada yürüyüş yapan kişilerden bir tanesi ise muhtemelen yükseklik korkusunun depreşmesi sonucu ciddi anlamda bir dram yaşıyor ve yere kapaklanarak köprüyü geçmeye çalışıyor. Muhtemelen korkusunun üzerine gidip yenmek için köprüye çıktı fakat bu durum öylesine ters tepmiş ki adamın haline acımamak elde değil.

Başkalarının yaşadığı bu tarz talihsizlikleri eğlenceli bulup kahkaha atan bir insan değilim. Bu videoyu paylaşmamdaki amaç ise bazen alacağınız bir kararın sonrasında ortaya çıkacak dramatik reaksiyonlara kendinizi hazırlamanız gerekebileceğini hatırlatmak. Videonun buna güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0