​Yırtıcı Hayvanlara Arkanızı Dönmenin Ne Kadar Ölümcül Olabileceğini Gösteren Video!

0
0
0
0
0
​Yırtıcı Hayvanlara Arkanızı Dönmenin Ne Kadar Ölümcül Olabileceğini Gösteren Video!
Bir hayvansever, büyük kedilere arkanızı döndünüzde yaşanılan olayı göstermek adına video çekti.
Alışılmış olmasa da birçok kişinin aslan, kaplan ve benzeri yırtıcıları beslediklerini görmüşsünüzdür. Son derece vahşi olan ancak evcilleştirilebilen bu hayvanlar, içgüdülerine göre davrandıklarına ve sahiplerinden hoşlanmadıklarında ne kadar ölümcül olabilirler?

Florida'nın Tampa şehrinde bulunan Big Cat Rescue isimli ekip, dünya çapında kurtarılmayı bekleyen tehlikeli avcılara yardım eli uzatıyor. Sirklerde kullanılan veya kötü şartlarda bakılan kaplan, aslan, panter ve benzeri dev kedilere kendileri gibi davranabilecekleri yeni evler veren hayvansever ekip, bu canlıların ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteren ilginç bir video çekti. İçgüdülerine göre yaşayan ve evcilleştirilmemiş olan büyük kedilerin avlanma şekillerini göstermek amacıyla kafeslerin yanına giden ve arkasını dönen bir Big Cat Rescue üyesi, dev kedilere arkanızı dönmenin ne kadar yanlış olduğunu ortaya koydu.
 

1980'li yıllarda Hindistan'da kaplanlara yakın çalışan kişilerin, bu canlıların saldırılarından korunmak amacıyla kafalarının arkasına maske taktığı biliniyor.

Bu da bonus video:
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0