• Anasayfa
  • İnternet
  • Yolda Yürürken Mesaj Yazan Genç Kız, Bacağını Mazgala Sıkıştırdı

Yolda Yürürken Mesaj Yazan Genç Kız, Bacağını Mazgala Sıkıştırdı

0
0
0
0
0
Çin’in Mianyang kentinde ismi açıklanmayan genç bir kız, yolda mesaj yazarken yürüdüğü sırada ayağını mazgalın arasına sıkıştırdı.
Geçtiğimiz günlerde Belçika’nın Antwerp kentinde insanların mesaj yazarken rahatlıkla yürüyebilmesi için bir yol düzenlendiğinden bahsetmiştik. Tam da bu olayın üzerine Çin’den gelen haber, bu yolların dünya genelinde yayılmasının gerekliliğini göstermiş oldu. News.com.au’nun haberine göre Çin’de bir yandan yürürken bir yandan da mesaj yazan (adı açıklanmayan) genç kız, bileğini mazgalın arasına sıkıştırdı. Diz kapağının yukarısına kadar mazgala sıkışan kızın yardımına ise belediye ekipleri yetişmiş.

Yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından genç kız, sıkıştığı yerden kurtarılmış. Göründüğü kadarıyla ufak tefek sıyrıklar dışında genç arkadaşımız pek bir yara almamış ama bu olaydan biz de mutlaka bir ders çıkarmalıyız. Zira orada mazgal yerine bir çukur olsaydı, genç arkadaş muhtemelen çok daha şiddetli bir yaralanma yaşayacaktı.Akıllı telefonlarımızı kullanmayı hepimiz çok seviyoruz, fakat hiçbir elektronik cihaz hayatımızdan çok daha değerli değil. (hepinizi ayrı ayrı önemsiyoruz, dikkatli olun e mi)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0