• Anasayfa
  • İnternet
  • YouTube'a Canlı Yayınlar İçin 60FPS ve HTML5 Desteği Geldi!

YouTube'a Canlı Yayınlar İçin 60FPS ve HTML5 Desteği Geldi!

0
0
0
0
0
YouTube üzerinde video çeken oyuncuların en çok istediği özellik olan canlı yayında 60fps desteği sonunda geldi!
Oyun videoları ile dolup taşan YouTube bu taraf için de çalışmalara başladı. Daha önce 60fps ve 120fps video yükleme desteği getiren YouTube, şimdi ise canlı yayın için de 60fps çekim desteği özelliğini de getirdi.

Bu özellik ile beraber YouTube üzerinden canlı yayınlarda, ki bu en önemli detay olarak oyun videolarında Full HD ve HD görüntüleri 60fps olarak izleyebilecek, böylelikle YouTube üzerinden oynanan canlı oyunların keyfini doyasıya varabileceğiz.Bunun yanı sıra HTML5 desteği de getiren YouTube, birçok kişi tarafından istenen özelliği de canlı yayınlar için katmış oldu. (Normalde HTML5 videoları bulunuyor fakat canlı yayında bu özellik yoktu)

Ayrıca canlı yayında da 1.5x ve 2x hızında geri sarma özelliği de eklenen YouTube'da bir canlı yayına geldiğinizde neleri çağırdığınıza hızlıca göz atabileceksiniz.

Oyuncular için oldukça kullanışlı ve tercih sebebi olabilecek özellikleri getiren YouTube bu hamlesi ile Twitch'den daha iyi platform olmuş gibi duruyor. Bakalım Twitch bu adım sonrası nasıl bir karşılık verecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0