• Anasayfa
  • İnternet
  • Youtube'a Canlı Yayın İçin Farklı Kamera Açıları Desteği Geliyor

Youtube'a Canlı Yayın İçin Farklı Kamera Açıları Desteği Geliyor

1
0
0
0
0
Dünyanın en popüler video sitesi Youtube'a canlı yayın sırasında farklı kamera açılarından izleme özelliği geldi.
Youtube gün geçtikçe farklı ve daha güzel özellikleriyle bu alandaki en iyisi olduğunu göstermeye devam ediyor. Bu sefer gelen yeni özellik ise canlı yayın için.

Şu anda geliştirilmekte olan bu özellik kullanıma açıldığında canlı yayın videosunu izlerken (eğer canlı yayını yapan eklerse) farklı kamera açılarından canlı yayını takip etmek mümkün hale geliyor.

Videonun sağ tarafında görünecek ekranlar vasıtasıyla geçiş yapabileceğiniz kamera açılarıyla daha iyi bir canlı yayın izleyebilmenize olanak sağlayacak olan Youtube bu özelliğini Youtube Music Night adındaki canlı etkinliği vasıtasıyla duyurmuş oldu.Madilyn Bailey'in konuk olduğu ve canlı performans gösterdiği bu etkinlikte performansı farklı açılardan takip edilebiliyordu. Tabiki bu etkinlik ve bu özellikte sadece masaüstü tarayıcılarıyla takip eden Amerikan kullanıcılara açıktı.

Ancak şu anda Youtube kanalları için deneme aşamasında olan bu özelliği test etmek isteyen kullanıcılar, yazının sonundaki bağlantıya tıklayarak açılan formdaki gerekli bilgileri doldurup, bu özelliği kullanma şansı yakalıyor. Bunun için gereken tek şart bir Youtube kanalınızın olması. Tahminimce ilk başlarda çok aboneli kullanıcıları kabul edecek olan Yotube, zaman içinde bu desteği tüm kullanıcılara açacak.

 Youtube İnteraktif Deneyim Başvuru Formu
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0