• Anasayfa
  • İnternet
  • Youtube'u Mp3 Oynatıcısı Olarak Kullanabileceğiniz Uygulama: Firetube

Youtube'u Mp3 Oynatıcısı Olarak Kullanabileceğiniz Uygulama: Firetube

1
0
0
0
0
Günlük hayatımızda birşeyler izlemek veya dinlemek için Youtube'a her zaman bağlı kalırız. Cep telefonu kullanıcılarının en büyük sorunu Youtube'u arka planda çalıştırmak. Firetube uygulaması ile zahmetsizce bu sorundan kurtuluyoruz.
 
YouTube kullanıcılarının akıllı telefonlar için uzun zamandır istediği arka planda oynatma özelliği, YouTube Red ile kullanılabilir olsa da, YouTube Red belirli bir ücret karşılığında kullanılabilmekte. Ancak Android telefonlar için YouTube videolarını arka planda oynatma şuanda mümkün değil. FireTube uygulaması ile bu sorunu ortadan kaldırabilioruz. Programı yükledikten sonra normal google hesabımızla giriş yapıp YouTube üzerindeki tüm listelerimize ulaşabiliyoruz.

Sizler için küçük bir araştırma yaptık ve resmi geliştirici tarafından yayınlanan FireTube uygulamasını elde ettik. Siz de Android telefon ya da tabletinizde YouTube videolarını arka planda oynatmak için aşağıdaki bağlantıdan indirme sayfamıza ulaşabilir ve FireTube uygulamasını indirebilirsiniz.FireTube uygulamasını kullanabilmek için FireTube 1.3.2 apk dosyasını telefonunuzun depolama alanına aktarın ve uygulamayı telefonunuz ile çalıştırıp yüklemeyi gerçekleştirin. FireTube uygulamasını kullanmak ise son derece basit. Uygulamayı çalıştırın ve bir video arayıp oynatın. Daha sonra uygulamadan çıktığınızda videonun arka planda oynatılmaya devam ettiğini göreceksiniz.
 
  FireTube Uygulamasını İndirin

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0