8 Yaşındaki Charli YouTube'un Zenginleri Arasına Girdi

7
1
1
0
0
8 Yaşındaki Charli YouTube'un Zenginleri Arasına Girdi
Milyonlarca kullanıcıya yayınladıkları videolarla para kazandıran YouTube, 8 yaşındaki Charli’yi de kanatları altına aldı.
Sosyal medya, gelişmeye devam etmesiyle birlikte birçok kişinin ekmek kapısı haline geldi. Yaratıcı fikirlerden boş düşüncelere kadar her şeyin para etmeye başladığı platform ekmeği aslanın ağzından çıkarıp evinize kadar getiriyor. 

Bu alanda oldukça iddialı olan YouTube da rakiplerinden geri kalmayarak herkese baba şefkatiyle para vermeye devam ediyor. Haberimize konu olan Charli isimli 8 yaşındaki küçük kız da YouTube’un en çok kazananlar listesinin başında gelerek boyundan büyük işler yapabileceğini kanıtladı. Charlie, hazırladığı video konseptinde izleyicilerine CharlisCraftyKitchen kanalı üzerinden yemek pişirmenin püf noktalarını gösteriyor. 
 

Tahminlere göre küçük kızımız kurduğu YouTube kanalından ayda yaklaşık 127.777 dolar reklam geliri elde ediyor. 2012’den bu yana kanalına video yüklemeye devam eden Charlie’nin videoları aylık ortalama 29 milyon izlenme oranına sahip. 
7
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
0
0