• Anasayfa
  • İnternet
  • YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #4: Tahsin Hasoğlu

YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #4: Tahsin Hasoğlu

0
0
0
0
0
YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #4: Tahsin Hasoğlu
Sizlerden gelen olumlu tepkiler ile hızla devam ettiğimiz serimizin 4. konuğu ise bu işi yıllardır yapan Tahsin Hasoğlu.
YouTube'da şu anda Türkiye açısından inanılmaz büyüme meydana geliyor. Özellikle bu işi yıllardır yapan kanalların 1 Milyon barajını geçtiği ve birçoğunun da bu baraja dayandığı evrende hala hakettiği değeri görmeyen kanallar var. Bu noktada biz de reklam gözetmeden sadece emeklerinin karşılıklarını almaları için gerek kendimiz araştırıp gerekse sizlerin önerileri ile devam ettiğimiz "YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar" serimize devam ediyoruz. 

Şimdiye kadar Başka Bir Şey (burada), Barış Özcan (burada) ve Filmler ve Filimler (burada) kanallarından sonra 4. olarak da aslında daha hiçbir YouTuber tanınmıyorken, hatta bu tarz işe başlamamışken bizleri internet aleminde güldüren, fakat nedense bir türlü yüksek takipçi sayılarına ulaşamayan bir isim var: Tahsin Hasoğlu.
 

Bir ara bilenleriniz bilir, Sebastiyan diye bir Türk işi YouTube diyebileceğimiz oluşum vardı. Oradan beri eğlenceli ve tamamen samimi videolar çıkartan Tahsin Hasoğlu, sevimli ve babacan yapısıyla tanınıyor. Fakat onu tüm Türkiye'ye tanıtan bir serisi var ki 90lı yıllarda çocukluğunu geçiren ve onlardan büyük olup internette sörf yapmayı seven kesim kesinlikle biliyor. "Türk İşi Korku Filmi"
 

Çığlık Reyiz ve Testere Başkan ile yaşadığı korku dolu anları bizleri kahkahalar attıracak kadar güzel bir biçimde sunmayı başaran Hasoğlu, özellikle samimi ve o sevilen amatörlüğüyle bizden biri oldu diyebiliriz. Videolarını bilen herkesin Kayserili olduğunu da bildiği Tahsin Hasoğlu, aslında ülkemizde yaşadığımız günlük sorunları ve yaşantılarımızı oldukça eğlenceli bir biçimde bizlere aktarmakta.
 

2012 yılından beri video içerikleri üreten Hasoğlu'nun şu anda YouTube kanalında 35.000 abone var. Fakat bunca yıldır o kadar emekle videolar hazırlayıp izleyen herkesi gülümseten, yer yer kahkahalara boğan bu güzel insanın böyle bir abone sayısına sahip olması ise ciddi manada üzücü. 
 

Gamsız Teknik Direktör Akif serisiyle de oldukça sevilen Hasoğlu, komik skeçler ve ilginç parodiler ile yayınına devam ediyor. YouTube'da her hafta bir yeni video ekleyen kanalı buradan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yandaki sosyal medya adlarına tıklayarak Facebook, Twitter ve Instagram profillerini de görebilirsiniz.
 

Son olarak eğer sizlerinde severek takip ettiği pek bilinmeyen kanallar varsa [email protected] mail adresine tavsiyelerinizi gönderebilirsiniz. Ancak bu kanallar iyi işler yapan, kesinlikle destek olunması gereken fakat şu anda adını pek duyuramamış kanallar olmalı (50.000 civarı maksimum abone olarak düşünüyoruz, fazlası zaten tanınmış kanal olarak düşünülebilir). Yani "Abi benim bir YouTube kanalım var destek olur musunuz?" konusundan daha çok bu tarz önemli içerikler üreten kanalları tanıtmak amacında olduğumuzu belirteyim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0