• Anasayfa
  • İnternet
  • YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #6: Futbolist

YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #6: Futbolist

1
0
0
0
0
YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #6: Futbolist
Sizler için pek duyulmamış ama oldukça iyi olacağını düşündüğümüz kanallarda bu hafaki konuğumuz Futbolist oluyor.
YouTube'da az abone sayısına sahip ve pek tanınmayan kanalları sizlere aktararak hem bu kanallara destek olmak hem de sizlere farklı kanal önerileri sunmaya çalışıyoruz. Bu hafta dikkatimizi çeken kanal ise oldukça az abone sayısına sahip olmasına rağmen güzel sonuçlar alacağını düşündüğümüz bir yer olacak.

Futbolist adındaki kanal sizlere futbol ile ilgili listeler hazırlayarak ilginç bilgiler veren bir YouTube ortamı sunuyor. Aynı zamanda komik montajlar listesine de başlamış olan Futbolist, genel manada eğlenceli bir kanal.

 

6 Oca 2014 tarihinde yayın hayatına başlamasına rağmen tıpkı kamusal mizah gibi az sayıda videosu olan Futbolist, toplamda 14 adet videoya sahip. Ancak her hafta yeni bir video eklemeyi amaçlayan kanalda ilginç bilgiler, önemli futbol adamlarından sözler ve tabiki futbola renk katan goller, ön plana çıkan güzeller gibi farklı videoları da bulunuyor.
 

Farklı video konseptleri de getirecek olan Futbolist, şu anda ortalama 5.000-10.000 arası izlenme sayısına ve 5.000 de abone sayısına sahip. Ayrıca kendi içeriklerini paylaştığı buradan ulaşabileceğiniz bir sitesi de bulunan Futbolist, sosyal medya hesaplarıyla da aktif olacak.
 

Eğer siz de Futbol ile ilgili bilgiler, goller ve eğlenceli içerikler izlemek istiyorsanız buradaki bağlantıdan Futbolist'in YouTube sayfasına gidebilir, Facebook'dan da beğenebilirsiniz.
 

Son olarak eğer sizlerinde severek takip ettiği pek bilinmeyen kanallar varsa [email protected] mail adresine tavsiyelerinizi gönderebilirsiniz. Ancak bu kanallar iyi işler yapan, kesinlikle destek olunması gereken fakat şu anda adını pek duyuramamış kanallar olmalı (50.000 civarı maksimum abone olarak düşünüyoruz, fazlası zaten tanınmış kanal olarak düşünülebilir). Yani "Abi benim bir YouTube kanalım var destek olur musunuz?" konusundan daha çok bu tarz önemli içerikler üreten kanalları tanıtmak amacında olduğumuzu belirteyim.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0