• Anasayfa
  • İnternet
  • YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #7: Neden?

YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #7: Neden?

0
0
0
0
0
YouTube'da Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Kanallar #7: Neden?
Nedir? projesi ile kendini milyonlara duyuran 321 Media, Neden? adlı yeni projesiyle yükselmeye devam ediyor.
İlk önce Billur Bolu ile yayın hayatına başlayan, ardından Burcu Bakdur ile herkes tarafından tanınmaya başlayan 321 Media'nın muhteşem kanalı Nedir? şu sıralar 3. sezonu ile tatlı mı tatlı, hanım hanımcık Büşra Şenol ile yayın hayatına devam ediyor.

Aynı zamanda 2 aydır faaliyette olan ve Nedir?'den sonra aklımıza gelebilecek ikinci soru çeşidi Neden? diye kanala da sahip olan 321 Media, bu kanalda da güzeller güzeli Hilal Şefkatli ile birçok yaptığımız şeylere Neden? sorusunu sorarak karşımıza çıkacak.
 

Uzun süredir ara verdiğimiz konseptimizde pek kayda değer kanal bulamamıştık, şimdi ise birkaç kanalı bulunca geri dönmüş olduk. Hilal Şefkatli ile oldukça iyi iş çıkartmaya başlayan Neden? kanalı, ill videosu Neden Yalan Söyleriz? ile yayınına başladı. Ardından Neden Kıskanırız? Neden Irkçılık Yaparız? diye sorular ile devam eden Neden? kanalı, merak ettiğimiz birçok soruya 321 Media'nın sevimli tarzı ile cevap vereceğe benziyor.
 

Şu anda 16.880 aboneye sahip olan Neden? kanalı, her pazartesi bir video yayınlayarak devam edecek. En popüler videosunun "Neden Irkçılık Yaparız?" olduğu kanalın bu videosu da 115 bin izlenmeye sahip. Yani yeni yeni yükselmeye başlayan ve rez almak gereken kanallardan biri olan Neden? bakalaım Nedir?'in başarısını yakalayabilecek mi? Hep beraber göreceğiz. Kanalı da buradan takip edebilir, dilerseniz abone olabilirsiniz.
 

Son olarak eğer sizlerinde severek takip ettiği pek bilinmeyen kanallar varsa [email protected] mail adresine tavsiyelerinizi gönderebilirsiniz. Ancak bu kanallar iyi işler yapan, kesinlikle destek olunması gereken fakat şu anda adını pek duyuramamış kanallar olmalı (50.000 civarı maksimum abone olarak düşünüyoruz, fazlası zaten tanınmış kanal olarak düşünülebilir). Yani "Abi benim bir YouTube kanalım var destek olur musunuz?" konusundan daha çok bu tarz önemli içerikler üreten kanalları tanıtmak amacında olduğumuzu belirteyim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0