YouTube'dan 10 Milyon Aboneye Ulaşan Kanallara Elmas Plaket!

7
7
5
3
0
YouTube'dan 10 Milyon Aboneye Ulaşan Kanallara Elmas Plaket!
YouTube, kanal sahiplerine iç çektirecek bir ödül vermeye hazırlanıyor.
YouTube üzerinden deli gibi para kazananların listesini yapmıştık. İnsanlar sadece çektikleri videoları bu platforma yükleyerek hem ünlü oluyor, hem de maddi anlamda iyi bir kazanç sağlıyorlar.

Tabi YouTube da daha fazla kişiyi YouTuber yapma amacında. Bu sebeple de insanları çekmek, var olan YouTuber'ları da daha fazla teşvik etmek adına bazı hamleler geliyor. Bu hamleler içinde en dikkat çekeni de, belli bir üye/abone sayısına ulaşan kanal sahiplerine verilen ödüller.

YouTube, normalde 100.000 abone sayısına ulaşan kanallara gümüş YouTube işaretinin bulunduğu, 1 milyon abone sayısına ulaşan kanallara ise altın YouTube işaretinin bulunduğu plaket vererek ödüllendiriyordu. Fakat sanıyoruz bu plaket dağıtımı YouTube'u kesmemiş. YouTube, yaptığı duyuru ile, 10 milyon abone sayısına ulaşmayı başaran kanal sahiplerine, elmastan yapılmış plaket vereceğini bildirdi.
 

Plakette bulunan elmasın değeri nedir bilinmez. YouTube'un bundan sonraki plaketi nasıl olur o konuda da bir fikir üretemiyoruz açıkcası. (Bir miktar para + Holosko falan olur belki).
7
7
5
3
0
Emoji İle Tepki Ver
7
7
5
3
0