Youtube'tan Reklamsız Şarkı Dinleten Eklenti: Streamus

0
0
0
0
0
​Müzik dinlemek için kullandığımız müzik servislerindeki reklamlar bazen o kadar can sıkıcı oluyor ki neredeyse müzikten daha fazla yer kaplıyor.

Müzik dinlemek için kullandığımız müzik servislerindeki reklamlar bazen o kadar can sıkıcı oluyor ki neredeyse müzikten daha fazla yer kaplıyor. (bir müzik servisi sağlayıcısının araya 10 dakikalık reklamlar koyduğunu bilirim) Giden kotanıza mı yanarsınız, “ulan iki dakika müzik dinleme keyfim vardı, içine ettiniz” diyerek uygulamaya mı sinirlenirsiniz…Her zaman söylüyoruz ki reklam bir kazanç kapısıdır, bunda sıkıntı yok. Fakat bunu abartıp odak noktanızı hizmet yerine para kazanma olarak değiştirirseniz işte o zaman kullanıcıyı rahatsız etmeye başladınız demektir.

Streamus, müzik keyfini en azından reklamsız yaşamınızı sağlayan bir eklenti. Chrome tarayıcı eklentisi olan Streamus, kullanıcının aradığı şarkıları Youtube üzerindeki alternatif yorum arasından seçmenize olanak sağlıyor ve şarkı listesi, çalma listesi gibi imkanlar sunuyor. “Rastgele çalma” özelliğiyle farklı türdeki şarkıları dinlemenize olanak sağlayan Streamus, tüm bunları reklamsız olarak sağlıyor. Tabii ne zamana kadar reklamsız olarak dinleyeceksiniz, bunu zaman gösterecek.Streamus eklentisine şuradaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0