YouTube Hindistan’da Yeni Bir Yapım Stüdyosu Açıyor

0
0
0
0
0
YouTube Hindistan’da Yeni Bir Yapım Stüdyosu Açıyor
Hindistan’ın parlayan YouTube yıldızlarına müjdeli haber geldi ve Google, Mumbay kentinde Hindistan’ın ilk Asya’nın ikinci YouTube Spaces stüdyosu açılacağını duyurdu.
Whisting Woods International film okulu desteği ile oluşturulacak olan stüdyo, YouTuberlar için bir prodüksiyon atölyesi ve çekim alanı olacak.

2012 yılında ilki açılan YouTube Spaces stüdyoları, imkanı olmayan; ancak yaratıcılığını konuşturmak isteyenlerin yüksek kalitede ekipmanlar ve alanında uzman danışmanlar eşliğinde kaliteli içerik üretmeleri için oluşturulmuş ve eğitim programları ve atölye çalışmaları ile birlikte düzenlenen etkinliklerle insanların yaratıcılıklarının ortaya çıkabilmesi için cesaretlendirmek üzere çalışmaya başlamıştı.

YouTube Spaces projesinin Asya - Pasifik yöneticisi David Macdonald, “Hindistan; mizah, müzik, renk ve drama açısından YouTube’un yeni neslinin gelişmeye başladığı yerlerden biri ve Hindistan’ın teatral vizyonu şimdiye dek olmadığı kadar yaratıcı.” diyerek Hindistan pazarının ve kitlesinin YouTube için ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.

Google’dan gelen açıklamaya göre ise dünyadaki yedince YouTube Spaces stüdyosu olacak olan Mumbai Space, yakın bir gelecekte hizmete girecek ve hatta YouTube Space’İn tanıtımında ismi yer almaya başladı bile.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0