• Anasayfa
  • İnternet
  • YouTube, Snoop Dogg'la 360 Derece Video İzlenebilen "SnoopaVision" Özelliğini Kullanıma Sundu!

YouTube, Snoop Dogg'la 360 Derece Video İzlenebilen "SnoopaVision" Özelliğini Kullanıma Sundu!

1
1
1
0
0
YouTube, Snoop Dogg'la 360 Derece Video İzlenebilen "SnoopaVision" Özelliğini Kullanıma Sundu!
YouTube'dan şimdiye kadar gördüğümüz en mükemmel 1 Nisan şakası geldi. Video platformuna eklenen bir özellik sayesinde Snoop Dogg'la 360 derece video izlemek artık mümkün.
YouTube'dan video izlerken hiç "Snoop Dogg'da yanımda olsaydı da birlikte izleseydik keşke" diye düşündünüz mü? Heyecanlı bir şekilde "EVEEEET" dediğinizi duyar gibiyim. YouTube, 1 Nisan'a özel olarak bu hayalinizi gerçekleştirmeye karar verdi ve nerede olursanız olun Snoop Dogg'la video izlemenize olanak sağlayacak bir özelliğini kullanıma sundu. "SnoopaVision" olarak isimlendirilen bu özellik sayesinde hangi videoyu izlerseniz izleyin 360 derecelik görüş açısına sahip oluyorsunuz ve arka koltukta oturan Snoop Dogg videoları sizin için yorumluyor.

SnoopaVision'ı kullanmak çok basit. Şimdilik deneme sürecinde olan bu özellik, sadece Snoop Dogg'un simgesini gördüğünüz videolarda kullanılabiliyor. SnoopaVision'ı kullanabilmek için öncelikle videoyu açtığınız sağ alt köşede Snoop Dogg simgesini aramanız gerekiyor. Eğer simgeyi bulmayı başarırsanız üzerine tıklayın, videonun 360 dereceye geçtiğini anlayacaksınız. 
 

 

SnoopaVision'ın kullanılabildiği diğer videoları izlemek istiyorsanız burada bulunan bağlantıya giriş yapabilirsiniz ve altta bulunan listeden istediğiniz videoyu seçebilirsiniz.
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0