YouTube'un Otomatik Oynatma Özelliği Kotayı Bitiriyor

0
0
0
0
0
YouTube, farklı özelliklerin eklenmesiyle birlikte zaten sağlam ola yerini iyice sağlamlaştırıyor. Son olarak sanatçılara özel uygulamasıyla ve canlı yayınlar için farklı kamera açıları desteğiyle ses getiren YouTube’a otomatik oynatma özelliği eklendi. 
YouTube, farklı özelliklerin eklenmesiyle birlikte zaten sağlam ola yerini iyice sağlamlaştırıyor. Son olarak sanatçılara özel uygulamasıyla ve canlı yayınlar için farklı kamera açıları desteğiyle ses getiren YouTube’a otomatik oynatma özelliği eklendi. 

Otomatik oynatma özelliği sayesinde kullanıcılar, YouTube üzerinden durmak nedir bilmeden müzik dinleyebiliyor. Sürekli şarkı seçmekten ve oynatma tuşuna basmaktan usanan kullanıcıları huzura kavuşturacak olan sistem, aslında sanıldığı kadar masum değil. Çünkü bu özelliği aktif ettiğinizde arka arkaya video açılıyor ve dolayısıyla gözünüzden sakındığınız internet kotanız eriyip gidiyor. Eğer çoğu kullanıcının işine yarayan bu özellik sizin için kabusa dönüştüyse yapmanız gereken oldukça kolay. Bu özellik bana kullanışlı geliyor ama kotayı eritiyor diyorsanız sağ taraftaki önerilen videoların en üstünde bulunan mavi düğmeye tıklamanız yeterli. Bu işlemden sonra YouTube’un sizin için seçtiği videolar bir daha gösterilmeyecek ve rahat bir nefes alacaksınız. Eğer bu konuda mağdur olduysanız buyrun yorumlara.    
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0