• Anasayfa
  • İnternet
  • Zlatan İbrahimovic'in Egosuyla Fena Dalga Geçen Twitter Kullanıcısı

Zlatan İbrahimovic'in Egosuyla Fena Dalga Geçen Twitter Kullanıcısı

3
1
0
0
0
Zlatan İbrahimovic'in Egosuyla Fena Dalga Geçen Twitter Kullanıcısı
ZIatanFacts isimli Twitter kullanıcısının İsveçli dünyaca ünlü futbolcu Zlatan İbrahimovic'in egosuyla dalga geçtiği attığı efsane tweet'ler.
PSG'nin dünyaca ünlü İsveçli futbolcusu Zlatan İbrahimovic, attığı jeneriklik gollerin dışında egosuyla da çok tanınan bir futbolcu. İsveç'in 2014 Dünya Kupası'na katılamamasının ardından 'bu şampiyonayı izlememe gerek yok, çünkü dünya futbolun en yeteneklisini zaten izleyemeyecek' diyecek kadar egoya sahip olan İbrahimovic'in bu tavrı tabii ki karşılıksız kalmadı. Zlatan Facts (yani Zlatan Gerçekleri) isimli Twitter profiline sahip bir kişi, İbrahimovic'le gerçekten çok fena uğraşmış. Aşağıdaki İngilizce atılan tweet'leri türkçe anlamlarıyla birlikte sıraladık. (hakemin İbrahimovic'i yanına 5-6 kere çağırıp daha sonra ayağaına kadar gitmesi benim favorim)

İzin almadan hiç kimse Zlatan'a dokunamaz.
    Zlatan kimsenin ayağına gitmez, hakem Zlatan'ın yanına gelir Zlatan'ın babasının adı Küçük Zlatan. Zlatan ve onunla tanışma şerefine erişen hayranları (Lionell Messi ve Christiano Ronaldo) Zlatan: Kimse konuşmasın, beni takip edin. Muhabir: Neden? Zlatan: Çünkü patron benim. Zlatan soğuk almaz, soğuk Zlatan'ı alır. Okuldayken Zlatan'a soru sormak için öğretmenleri parmak kaldırmak zorunda kalırdı. Zlatan'ın klavyesinde Ctrl tuşu yok çünkü Zlatan'ı hiçbir şey kontrol edemez. Zlatan topu aramaz, top Zlatan'ı arar. Zlatan sizin evinize geldiğinde, misafir siz olursunuz.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0