Apple, iOS 13.1.3 ve iPadOS 13.1.3 Güncellemelerini Yayınladı

26
3
1
1
0
Geçtiğimiz ay iPhone 11 ailesiyle birlikte iOS 13 işletim sistemini kullanıma sunan Apple, güncellemelere bir yenisini daha ekledi. Sistemdeki sorunları çözmeye yönelik olan iOS 13.1.3 güncellemesinin getirdiklerine gelin birlikte göz atalım.

Apple kullanıcıları için geçtiğimiz ay yayınlanan iOS 13 güncellemesi, birçok yeniliğin yanı sıra bazı sorunları da beraberinde getirmişti. Yaptığı ek güncellemelerle güvenlik açıklarını kapatıp performans iyileştirmeleri sunan Apple, bugün yeni bir güncelleme daha yayınladı. iOS 13.1.3 olarak adlandırılan sürüm iPhone'lardaki; iPadOS 13.1.3 ise iPad'lerdeki bazı sorunları çözecek gibi görünüyor.

Bazı Apple kullanıcıları, geçtiğimiz günlerde Posta uygulamasında ve Bluetooth bağlantısında bazı sorunların olduğunu rapor etmişti. Gelen bilgilere göre Apple, bu sorunları da yeni güncellemeyle çözmüş durumda. Güncellemenin diğer detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

iOS 13.1.3 güncellemesi indirilebilir durumda:

ios 13.1.3 güncellemesi

Boyutu modelden modele değişen güncelleme, bugün kullanıcılara ulaşmaya başladı. Hata düzeltmelerinin yanında performans iyileştirmeleri de getiren güncelleme için henüz bildirim almadıysanız telaş yapmanıza gerek yok. Ayarlar kısmından Yazılım Güncelleme ekranına gelerek sürüm kontrolü yaptığınızda güncellemeyi yükleyebilir hâle geleceksiniz.

Apple'ın beta süreçlerinde de test ettiği yazılımlarda çıkan bu hatalar, kullanıcıların bazılarını hayal kırıklığına uğratsa da şirketin hızlı müdahaleleri, kullanıcılarını memnun ediyor. Teknoloji devinin bundan sonraki güncellemede neler getireceğini önümüzdeki süreçte hep birlikte göreceğiz. 

Kaynak : https://9to5mac.com/2019/10/15/ios-13-1-3-is-the-latest-software-update-from-apple-to-fix-iphone-and-ipad-bugs/
26
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
26
3
1
1
0