iPad Air 2 Altın Renginde Gelecek

0
0
0
0
0
​Geçtiğimiz yıldan bu yana altın rengindeki iPhone’ları satışa sunan Apple, Bloomberg’in haberine göre iPad Air 2’lerde altın renk seçeneğini de sunacak. Uzay grisi ve gümüş renklerinin de olacağı iPad Air 2’de, kısacası iPhone’lardaki renk seçeneklerinin tümü olacak.
Geçtiğimiz yıldan bu yana altın rengindeki iPhone’ları satışa sunan Apple, Bloomberg’in haberine göre iPad Air 2’lerde altın renk seçeneğini de sunacak. Uzay grisi ve gümüş renklerinin de olacağı iPad Air 2’de, kısacası iPhone’lardaki renk seçeneklerinin tümü olacak.
 
iPad Air 2’de olması beklenen özelliklerden bazıları Touch ID, A8 işlemci ve 2 GB RAM. Bu ay içinde yapılacak etkinlikle tanıtılması beklenen cihazın dışında farklı bir sorun var. iPad mini 3’ün bu yıl tanıtılması zor gibi duruyor. Çin kaynaklı haberlerde iPad mini 3’ün iPad Pro ile birlikte 2015 yılında çıkacağı ileri sürülmüştü.
 
Etkinlikte ayrıca Mac Mini ve 5K ekranlı iMac’in de tanıtılacağı yönünde söylentiler yer alıyor. Mac’lerle ilgili farklı gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0