iPad Air 2'ye Tüfekli Dayanıklılık Testi

0
0
0
0
0
iPad Air 2'ye Tüfekli Dayanıklılık Testi
​Drop Test ile başlayan cihazların dayanıklılık test türevleri, giderek farklı alternatiflerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a uygulanan testler, Sony Xperia Z3 üzerinde denenen Nutella’lı, hamburgerli deneyler bunlardan yalnızca birkaçı.
Drop Test ile başlayan cihazların dayanıklılık test türevleri, giderek farklı alternatiflerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a uygulanan testler, Sony Xperia Z3 üzerinde denenen Nutella’lı, hamburgerli deneyler bunlardan yalnızca birkaçı.
 
Cihazlara “aşırı güç” kullanarak test yapmasıyla bilinen RatedRR ekibi, iPad Air 2 için bir dayanıklılık testi gerçekleştirdi. Önce bükme testi uyguladıkları iPad Air 2’ye daha sonra Airsoft tüfek testi yaptılar.
 
Bu testlerin yapılmasının amacı, tamamen şov üzerine kurulu. Sonuçta tüfek testi uygulanan bir cihazın dayanabilmesini beklemek yanlış olur. Fakat tüfek kullanılması, cihazın darmadağın olması haberi o kadar cazip kılıyor ki, sonuç olarak insanda görüntü anlamında bir beklenti oluşuyor. Biz de o beklentinize karşılık vererek, aşağıdaki videoyu yayınlıyoruz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0