iPad Air 2'nin İşlemcisinin Görselleri Sızdı

0
0
0
0
0
​Yeni nesil iPad Air’in tanıtımına kısa bir süre kala, ortaya yine sızıntı haberler çıkmaya devam ediyor. Logic board’un fotoğraflarına bakacak olduğumuzda, iPad Air 2’nin çok daha güçlü bir işlemciyle gelebileceğini söyleyebiliriz.
Yeni nesil iPad Air’in tanıtımına kısa bir süre kala, ortaya yine sızıntı haberler çıkmaya devam ediyor. Logic board’un fotoğraflarına bakacak olduğumuzda, iPad Air 2’nin çok daha güçlü bir işlemciyle gelebileceğini söyleyebiliriz.
 
Tayvanlı bir Apple fan sitesinde çıkan görsel, iPad Air 2 ile ilgili önemli ipuçlarını ortaya çıkarıyor. Eğer bu fotoğraf gerçeği yansıtıyorsa iPad Air’de, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ta yer alan A8 işlemcinin güçlendirilmiş ikinci bir versiyonu kullanılacak.
 
Görsele baktığımızda cihazın 1 GB’mi yoksa 2 GB RAM’e mi sahip olduğunu söylemek biraz güç. İkisinin arasındaki ayrımın yapılabilecek karakterlerinin tamamını çözmek pek mümkün görünmüyor; fakat genel kanı RAM’in 2 GB’a yükseltilmiş olacağı yönünde.
 
Sızan görselde Hynix markasını taşıyan depolama çözümleri de dikkat çekiyor. Buradan anlaşılacağı üzere iPad Air 2, 16 GB depolama alanı ile gelecek. Ayrıca iPhone 6’da olduğu gibi 16’dan sonra 32 GB seçeneği atlanıp 64 GB ve 128 GB seçenekleriyle kullanıcılara sunulabilir. Yeni cihazla ilgili tüm detaylara, yarın saat 20.00’deki tanıtımla birlikte ulaşacağız.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0