iPhone 11'in 3 Adet Arka Kameraya Sahip Olacağı İddia Edildi (Fotoğraf)

27
8
6
4
4
Apple'ın akıllı telefon serisi iPhone'un kamera modülü, yapım aşamasında görüntülendi.

iPhone'lara ilk olarak 7 Eylül 2016 tarihinde lanse edilen iPhone 7 Plus ile gelen çift arka kamera, kullanıcılarına sunduğu; portre, geniş açı ve 2x optik yakınlaştırma gibi yepyeni çekim modları ile fazlasıyla beğeni toplamıştı. Şimdi ise Ekim ayında lanse edilecek olan yeni iPhone'un tam 3 kameraya sahip olacağına ilişkin detaylar ortaya çıktı.

Geçtiğimiz Ocak ayı içerisinde iPhone XI (11) adı altında 3 adet arka kameraya sahip bir prototip paylaşımı yapan Stee H. McFly (Apple ve diğer akıllı telefon üreticilerinin cihazları hakkında yaptığı tahminlerle ve açıkladığı gizli bilgilerle sosyal medyada tanınıyor), geçtiğimiz gün içerisinde, Apple'ın üretiyor olduğu yeni iPhone'a ait olan kamera modülünün fotoğrafını yayınladı.

Yayınlanan görüntülere göre Silikon Vadisi devi Apple, kendi ekosistemindeki bir ilki gerçekleştirecek. Tam 3 adet kamerayı ve flaşı cihazının arkasında bulunacak kamera modülünün içerisine konumlandıracak olan şirket, iPhone'ların oldukça başarılı olan kamera performansını daha da coşturacağı algısını oluşturuyor.

27
8
6
4
4
Emoji İle Tepki Ver
27
8
6
4
4