iPhone 5 ve 5S'in Fiyatları Düşüyor

1
0
0
0
0
iPhone 5 ve 5S'in Fiyatları Düşüyor
​iPhone 6 ve 6 Plus’ın tanıtılıp ön satışa sunulmasının ardından iPhone 5S kullanıcıları, telefonlarını uygun fiyatlardan satmaya başladı. Bu da model takıntısı olmayan Apple severlerin işine gelecek gibi.
iPhone 6 ve 6 Plus’ın tanıtılıp ön satışa sunulmasının ardından iPhone 5S kullanıcıları, telefonlarını uygun fiyatlardan satmaya başladı. Bu da model takıntısı olmayan Apple severlerin işine gelecek gibi.
 
Benim şahsi fikrim, eğer son çıkan iPhone’ları almak gibi takıntınız yoksa, 26 Eylül’den itibaren satışa sunulacak olan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı alacak kişilerin, şu an kullandıkları iPhone 5S’leri satışa çıkarmalarını bekleyebilirsiniz. Böylelikle çok daha uygun fiyatlarla iPhone 5S sahibi olabilirsiniz.
 
iPhone 5S’i diğer Android’li amiral gemileriyle kıyasladığımızda hala boy ölçüşebilecek seviyede. Ayrıca bugün (17 Eylül) gelecek olan iOS 8’in iPhone 5S’e de yüklenebilecek olması, ürünü daha fazla cazip kılıyor.
 
Piyasada iPhone 5S’in fiyatlarına baktığımızda yavaş yavaş fiyatlarının düştüğünü de görebiliyoruz. Örneğin Sahibinden.com’da fiyatlarda %6’lık bir düşüş var ve şu anda fiyatı ortalama 1650 TL’ye geriledi. 1100 TL karşılığında iyi bir iPhone 5’i de tercih edebilirsiniz.
 
Ekim ayından sonra birçok kullanıcının cihazlarını satışa çıkaracağını düşünürsek, daha uygun fiyatlarla ikinci el olarak iPhone cihazları gözünüze çarpacaktır. (bence biraz daha sabredin)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0