• Anasayfa
  • iphone 6
  • iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Turkcell ve Vodafone'da Satışa Çıkıyor

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Turkcell ve Vodafone'da Satışa Çıkıyor

0
0
0
0
0
iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, Turkcell ve Vodafone'da Satışa Çıkıyor
9 Eylül’de resmen tanıtılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, ülkemizde de 26 Eylül’den itibaren satışa sunulacak.
9 Eylül’de resmen tanıtılan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus, ülkemizde de 26 Eylül’den itibaren satışa sunulacak. Önceden de bildiğimiz üzere bu iki GSM operatörü, iPhone ürünlerinin, kendi servislerinin kullanılması şartıyla taksitle satışlarını gerçekleştiriyordu. Ürünlerin tanıtılmasından kısa bir süre sonra Vodafone ve Turkcell’den gelen açıklamalar, iPhone almak isteyen kullanıcıları oldukça heyecanlandıracağa benziyor.
 
Turkcell ve Vodafone, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın satış şartlarını belirten bir açıklama gerçekleştirdiler. (hadi yine iyisiniz iPhone’cular)
 
"Vodafone Türkiye, yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonları, 26 Eylül itibarıyla Vodafone Cep Merkezleri'nde yer alan Vodafone Çok Satanlar Masası'nda satışa sunacağını açıkladı. Aboneler, her iki model için de 19 Eylül itibarıyla www.vodafone.com.tr üzerindeki formu doldurarak Vodafone teklifleri hakkında ön bilgi sahibi olabilecek."

"Turkcell, merakla beklenen iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ı 26 Eylül'de satışa sunuyor. Kullanıcılar, en yeni iPhone'ları bu tarihten itibaren Turkcell İletişim Merkezleri veya turkcell.com.tr'den satın alabilecekler."
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0