• Anasayfa
  • Mobil
  • iPhone 7 İçin 5 Gün Önceden Kuyruğa Girdiler!

iPhone 7 İçin 5 Gün Önceden Kuyruğa Girdiler!

1
1
0
0
0
iPhone 7'nin çıkmasına kısa bir süre kaldı ve telefon şimdiden ilgi odağı olmuş durumda.

Apple'ın merakla beklenen yeni iPhone'ları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bildiğiniz gibi Eylül ayının başında görücüye çıkmıştı. Büyük bir merakla beklenen telefonlar, açık konuşmak gerekirse ciddi bir hayal kırıklığı yarattı.

Kaldırılan kulaklık girişine karşı sunulan saçma ve yetersiz çözümler, neredeyse hiç değişmemiş donanımsal ve yazılımsal özellikler, sadece bizleri değil gerçekten iPhone hayranı olanları da sinirlendirmişti.

Ancak bu durum bazıları için geçerli değil. Bildiğiniz gibi her sene iPhone'lar çıkmadan önce belli Apple mağazalarının önünde uzun kuyruklar oluşur. Hatta bu kuyruğu oluşturanların çoğu bir gece önceden mağazaların önüne gelerek beklemeye başlar. Fakat bu kez durum farklı. Zira iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kuyrukları tam 5 gün önceden oluşmuş durumda.

Almanya, Berlin'de ve Amerika, New York'da bulunan Apple mağazalarının önü şimdiden profesyonel kampçılar gibi çadırları ve sandalyeleri ile gelmiş insanlarla dolu. İşin daha da şaşırtan kısmı ise özellikle New York'daki kuyruktan gelmekte.

Kuyrukta Beklemenin Bedeli 3,000 Dolar!

New York'dan gelen haberlere göre bazı kişiler sırada başkalarının yerine beklemek ve iPhone'ların çıkacağı gün sıralarını devretmek için 2,500 ile 3,000 dolar arasında para istiyor. Evet yanlış okumadınız, sadece sırada beklemek için 3,000 dolar!

İşin komik tarafı ise bu kişiler kendilerine 3,000 dolar verecek kişileri bulmakta da hiç sıkıntı çekmiyor. Dediğimiz gibi iPhone 7 oldukça tartışmalı bir cihaz. Bakalım satışlarda durum nasıl olacak?

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0