• Anasayfa
  • Sektörel
  • iPhone 7 Tanıtımı Öncesi Apple CEO'su Tim Cook'tan Önemli Açıklamalar!

iPhone 7 Tanıtımı Öncesi Apple CEO'su Tim Cook'tan Önemli Açıklamalar!

0
0
0
0
0
Apple CEO'su Tim Cook, iPhone 7 tanıtımı öncesinde bir TV programına katılarak açıklamalarda bulundu. Ünlü CEO'nun sözlerine birlikte göz atalım...

iPhone tanıtımına haftalar kala Apple tepe yöneticisi Tim Cook’tan teknoloji dünyası ve Apple üzerine önemli açıklamalar geldi. The Washington Post gazetesine video röportaj veren ünlü isim gündemdeki birçok konuya açıklık getirdi.

Öncelikle Apple’daki büyük değişimler hakkındaki bir soruya yanıt veren Cook, şirketin 2010 yılında görevi devralmasından sonra 4 kat büyüdüğünü söyledi. Şirketin daha fazla çalışanı olduğunu belirten CEOiPhone ürün çeşitliliğini genişlettik. Bu gerçekten çok önemli bir karardı.” şeklinde konuşan Tim Cook, iPhone serisinde daha fazla model ile daha farklı ekran büyüklüklerine yer vererek iyi bir karar aldıklarının altını çizdi.

Yavaşlayan iPhone satışları hakkındaki soruya da yanıt veren Tim Cook, bunun gerçekten bir problem olmadığını ve istisnai bir durum olduğunu belirtti. Apple Watch ile yeni bir alana giriş yaptıklarını belirten Cook,  bir çok çekirdek teknoloji geliştirdiklerini sözlerine ekledi.

Steve Jobs hakkında da konuşan Apple CEO’su onun yerinin hiçbir zaman doldurulamayacağını ve onun bambaşka özelliklere sahip biri olduğunu tekrar ifade etti. Kendisinin göreviyle ilgili Steve Jobs ile aralarında hiçbir zaman bir görüşme olmadığını da belirtti.

Artırılmış Gerçeklik teknolojileri hakkındaki düşüncelerini de açıklayan Tim Cook, bu alanın en inanılmaz boyutlarda ilgi çekici olduğunu ve henüz bir çekirdek teknoloji olduğunu belirtti. Bu konuda kapalı kapılar ardında çok fazla çalışma yaptıklarını da sözlerine ekledi.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0