John McAfee, ‘Mahpusluk’ Fotoğraflarını Paylaştı

51
4
3
2
0
John McAfee, ‘Mahpusluk’ Fotoğraflarını Paylaştı
Cihaz güvenliği ve anti virüsler konusunda biraz bilgisi olan herhangi bir kişinin adını muhakkak duymuş olduğu John McAfee, hapishane günlerinden kalma bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşılan fotoğraf, siber güvenlik konusunda takdir edilen ismin son günlerde ne kadar zorlu zamanlar geçirdiğini gözler önüne seriyor.

John McAfee, son dönemde en çok tartışmalara konu olan isimlerden bir tanesi. Ünlü yazılımcı ve girişimci, Çarşamba günü serbest bırakıldıktan sonra bir fotoğrafını paylaştı. “Bir haftada ikinci kere tutuklandım -sanırım bu bir rekor” diyen McAfee, kendisinin hücrede çekilmiş bir fotoğrafını da yayınladı.

McAfee, 2012 yılında Belize’de gerçekleşen bir cinayete adı karıştığından bu yana kaçıyordu. Girişimcinin kampanya yöneticisi, McAfee’nin yasal yetkililer tarafından alıkoyulduğunu söylemişti. 

Daha önce atılan bir tweette, McAfee’nin tutuklanması halinde hacklenemeyen kripto para cüzdanı ve 2020 başkanlık seçimi adayları gibi bilgilerin açıklanacağı iddia edilmişti. 

McAfee, karısının da kendisinin karşısındaki hücrede yer aldığını ancak içeri nasıl telefon sokulduğunu unuttuğunu söyledi. McAfee ve eşi, bol miktarda silah ve cephaneyle birlikte çiftin yatında ele geçirilmişti. 

McAfee, hapishanede kendisine iyi davranıldığını da söyledi. John McAfee, tek suçunun vergi iade formlarını doldurmamak olduğunu ve geri kalan her şeyin, ABD tarafından kendisini susturmak için uydurulduğunu söyledi.

Kaynak : https://www.cnet.com/news/john-mcafee-tweets-photos-of-jail-stay/
51
4
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
51
4
3
2
0