Johnny Depp, 25 Yıl Sonra Yönetmen Koltuğuna Oturuyor: Dev İsimleri Bir Araya Getirecek Filmden İlk Bilgiler Geldi!

22
1
1
0
0
Johnny Depp, yaklaşık 25 yıl sonra yeniden yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Modigliani'nin hayatını anlatacak filmin yapımcılığını ise Al Pacino ve Barry Navidi üstlenecek.

Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard arasında yaşanan davayı hatırlarsınız. Yaşanan dava, iki taraf için de oldukça büyük sonuçlar doğurmuştu. Jack Sparrow karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Depp, önce filmin kadrosundan çıkartılmış ardından da filme dönebileceği iddiaları gündeme gelmişti. 

Geçtiğimiz ay ise Netflix tarafından yapılan açıklamayla Depp’in yeni filminin yalnızca Netflix Fransa’da yayınlanacağı duyurulmuştu. Yaklaşık 25 yıldır yönetmenlik yaptığını görmediğimiz Johnny Depp, bomba gibi bir kadroyla yönetmenlik koltuğuna geri dönüyor.  

Al Pacino filmin yapımcısı olacak! 

johnny depp yeniden yönetmen olacak

İtalyan ressam ve heykeltıraş olan Amedeo Modigliani’nin hayatını anlatacak film, adını da sanatçının soyadı olan ‘Modigliani’den alacak. Johnny Depp’in yönetmenliğini yapacağı uzun metrajlı bir film olacak Modigliani’nin yapımcıları da belli oldu. Deadline’ın haberine göre Modigliani filminin yapımcılığını Al Pacino ve Barry Navidi üstlenecek.  

Filmin çekimlerine 2023 yılında başlanması bekleniyor. Dev isimleri bir araya getiren yapımın vizyon tarihi ve oyuncu kadrosuyla ilgili ise henüz kesinleşen bir bilgi yok. Hayranları için en büyük merak konusu ise Johnny Depp’in filmde bir rol alıp almayacağı. Ancak bununla da ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.  

Kaynak : https://deadline.com/2022/08/johnny-depp-direct-modigliani-al-pacino-amber-heard-1235092154/
22
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
22
1
1
0
0