Akıllı Wi-Fi Yönlendirici Eero, 48 Saatte 1 Milyon Dolarlık Ön Satış Yaptı

0
0
0
0
0
Akıllı Wi-Fi Yönlendirici Eero, 48 Saatte 1 Milyon Dolarlık Ön Satış Yaptı
​Eero, daha hızlı ve güvenilir bir Wi-Fi internet bağlantısı sağlamak amacıyla 1 yıl boyunca yaptığı çalışmalar sonucu 3 Şubat tarihindeki lansmanla ürününü tanıtmıştı. Eero’nun sadece 48 saatte 1 milyon dolarlık bir ön satış yaptığı açıklandı. Ayrıca şirket, iki günlük ön satışın ardından yapmış olduğu indirimi de kaldırdı.
Eero, daha hızlı ve güvenilir bir Wi-Fi internet bağlantısı sağlamak amacıyla 1 yıl boyunca yaptığı çalışmalar sonucu 3 Şubat tarihindeki lansmanla ürününü tanıtmıştı. Eero’nun sadece 48 saatte 1 milyon dolarlık bir ön satış yaptığı açıklandı. Ayrıca şirket, iki günlük ön satışın ardından yapmış olduğu indirimi de kaldırdı.

Eero, evinizdeki kablosuz internet trafiğini yöneten kutu görünümünde bir cihaz. Şirket, üç cihazın evin tüm noktalarını kapsama almaya yeteceğini söylüyor. Cihazı kullanmak ise oldukça basit; İlk cihhazı DSL modeminize bağlarken diğerini sadece prize takmanız yeterli oluyor. Cihazlar birbirlerine otomatik olarak bağlanıyor ve kablosuz internetin eve daha homojen bir şekilde dağılması sağlanıyor.
 

Mobil uygulamayla birlikte kullanılan Eero, telefonunuza Bluetooth üzerinden bağlanıyor. Uygulama üzerinden farklı bir ağ oluşturup başka kullanıcıları davet edebilir, ağ performanslarını izleyebilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız sistem kendi kendini yükleyerek sizin “reset” tuşuna basıp 10’dan geriye doğru saymanızı engelliyor. Cihazın ilerleyen zamanlarda diğer akıllı ev ürünleriyle Bluetooth üzerinden bağlanması planlanıyor. 

Kısa bir süre içerisinde kapanacak ön satışlarda tek bir ürün için 199 dolar yerine 125 dolara, üçlü paketse 499 dolar yerine 299 dolara satılıyor. Satın almak isteyenler, cihazlara şuradaki link üzerinden ulaşabilirler
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0