4K Televizyon Hediyeli DeadWalk Kampanyamız Sonuçlandı!

1
0
0
0
0
4K Televizyon Hediyeli DeadWalk Kampanyamız Sonuçlandı!
Bir kampamız daha sonuçlandı. 4K Televizyon ve birçok ödülümüzün bulunduğu DeadWalk kampanyamızın sonuçlarını bu yazımızda görebilirsiniz.
Günümüzün en popüler oyun türleri olan zombileri konu alan oldukça eğlenceli oyunlardan DeadWalk: The Last War ile yaptığımız kampanyamız da nihayet sonuçlandı. Oldukça hoş bir strateji oyunu olan DeadWalk ile yaptığımız kampanyamızdan ödül olarak başlıkta da bahsettiğimiz gibi 4K Televizyon, iPad Mini, Sony kulaklık, 16GB USB bellek ve Samsung tarafından üretilen kablosuz şarj aleti gibi çeşitli ödüllerimiz bulunuyor.

Çekilişin 20 Eylül'ü 21 Eylül'e bağlayan gece saat 00:00'da biteceğini sizlere bildirmiştik. Öyle de oldu. Toplamda 2751 kişinin katıldığı çekilişimizde 2742 kişi geçerli saatte katılım yaparak kampanyamızda yer almaya hak kazandı. Yine her zaman olduğu gibi random.org üzerinden yaptığımız çekilişimizin sonucunda 15 kişilik kazanan listesi ise şu şekilde gerçekleşti;
 
 

 DeadWalk: The Last War Kampanyası Kazananlar Listesi


4K Televizyon Kazananı: Anıl Alp MUŞTU
iPad Mini Kazananı: Gökhan KAYHAN
Samsung Kablosuz Şarj Aleti Kazananları: Emin Can ZENGİN - Alper BİÇEN ve Fatih TOKYÜREK
Kingston 16GB USB Bellek Kazananları: Hüseyin YILDIRIM - Ramazan ÇEVRÜK - Sefa ÖZEL - Murat DESTİCİOĞLU ve Boran BEKDAŞ
Sony Kulakiçi Kulaklık Kazananları: Enes Reha GILBAZ - Ahmetcan GÜLER - Furkan Ozan YÜCE - Yakup ÇOLAK ve Kerem EREN


Kazanan arkadaşlarımızı Webtekno ailesi olarak tebrik ediyor, ürünlerini iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz. Kazanan arkadaşlarımıza en kısa sürede telefon ve ya mail üzerinden iletişim sağlanacaktır. Katılan arkadaşlarımızın tam listesine ise buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

NOT: Listede adınızı kontrol ederken unutmamanız gereken bir detay var. Ctrl+F tuş kombinasyonu ile yapacağınız arama büyük ve küçük harfe duyarlıdır. Buna dikkat ederek isminizi arayınız. Katılan herkese teşekkür ederiz. Bir sonraki kampanyamızda görüşmek üzere!
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0