Webtekno'dan Bayram Hediyesi!

1
0
0
0
0
Webtekno'dan Bayram Hediyesi!
  • Webtekno, bayrama özel yeni kampanyasıyla takipçilerine akılıı saat, kulaklık ve bardak hediye ediyor. Katılmak ise çok basit. Detaylar haberimizde!

Düzenli olarak yaptığımız kampanyalarımıza Teknolojiye Atarlanan Adam'ın akıllı saat inceleme videosunda bu kez bu ürünü parçalamak yerine sizlere yollamaya karar verdim demesiyle bayrama özel bir kampanya yapmaya karar verdik. Her zaman olduğu gibi bu kampanyamıza katılmakta çok basit, ama olmazsa olmaz tıfıl kurallarımız da yok değil. Anlatmaya başlayalım, merak etmeyin kısa sürecek.

Ayrıyetten bu kez ödüllerimiz pek bi güzel. 

 

 Ne Vereyim Abime?

  • 1 Kişi Sony SmartWatch 2 Akıllı Saat ( Ortamlarda havanız olur lan, kimselerde pek yok daha bunlardan. Düşünsenize, herkes saati klasik saatlerden öğrenirken siz akıllı  saatten öğreneceksiniz. Bak hele bak, lükse bak! )
  • 1 Kişi Sony Kulaklık ( Rengi beyaz, çok şugar, sabah işe ya da okula giderken taktın mı bi havan olur sorma gitsin yahu! )
  • 10 Kişiye Webtekno Bardağı ( Pişt Pişt, Webtekno bardağında su içelim mi? Bu bardak öyle böyle bir bardak değil çünkü. Bu bardaktan su içen 3 vakte kadar zengin olur, sevgili bulur, zaten varsa onla da çatır çatır evlenir, ne istiyorsa o olur işte.  )


Ayrıca belirtmem gerekir ki, tüm ürünler Sony, bardak bile! (şaka lan şaka, o bildiğin Güral Porselen)  Yok efendim bunlar ürünleri bedava Sony'den alıyor diyenler olursa faturasını göstermekten de hiç çekinmeyiz, öyle de görgüsüzleşip çirkinleşiriz anında. Çünkü tüm bu ürünlerin parasını cebimizden veriyoruz. ( Size kurban olsun tabi orası ayrı canlarım )
 

 Hadi Anlat hemen, Nasıl Katılıyoruz?

Dedik ya, katılmak çok basit. Öncelikle burada ki Twitter  ( http://www.twitter.com/webtekno ) adresimizi takip etmeniz gerekiyor. ( Daha önce takip edenler de katılabilir, bu ilk kural,heyecan yapmayın hemen) Daha sonra Twitter hesabımız üzerinde başa tutturulmuş olan ilk paylaşımı Retweet yapıyoruz. Daha sonra sitemiz üzerinden istediğiniz 4 farklı haberi twitter hesabınızdan paylaşıyorsunuz. Özetlersek, twitter hesabımızı takip ediyorsunuz, biri başa tutturulan tweet olmak üzere toplam 5 adet tweeti kendi hesabınızdan paylaşıyorsunuz ve çekilişe katılmaya hak kazanıyorsunuz. Ayrıca katıldığınıza dair twitter profilinizi de bu haberin altına yorum olarak bize yazarsanız size ulaşmamız daha kolay ve hızlı olur. ( Az yardımcı olun üşengeç adamlarız yahu )

 Klasik Kuralları Da Hatırlatalım

  • Daha önce bizden hediye kazananlar tekrar hediye kazanamaz. ( Gözünü Allah doyursun derler adama, o kadar hediye kazanmak için bekleyen varken 2. hediye çok lüks olur. )
  • Webtekno ve İzmo Bilişim çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmaya teşebbüs bile edemez.  ( Yok artık bi de katılsaydı? Teknolojiye Atarlanan Adam ağzınıza kürekle vurur sonra. )
  • Kampanya bitiş tarihi ise 10 Ağustos Pazar 23:59'dur. ( Bu saatten sonra atılan tweetler yok hükmündedir, görünmezdir kaale alınmadığı gibi bu tweetleri atan kişiler dışlanacaktır )
  • Kazananlar ise 11 Ağustos Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar Webtekno.com ve sosyal medya sayfalarımızdan duyurulacaktır. ( Memur değiliz biz saat 19:00'a kadar çalışıyoruz merak etmeyin )


Anlamadığınız ya da çalışmadığınız yerden çıkan sorular var ise, çekinmeyin bu haberin altında yorum olarak bize yazın. Üşenmeyiz cevaplarız. Hadi bakalım ballı olan kazansın. Ciao!

Diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip eden daha sempatik gelebilir gözümüzü;

Teknolojiye Atarlanan Adam'ın Sony Akıllı Saat İncelemesi:


 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0