• Anasayfa
  • Kampanya
  • Bluedio H Turbine ve N2 Bluetooth Kulaklık Kazananları Belli Oldu

Bluedio H Turbine ve N2 Bluetooth Kulaklık Kazananları Belli Oldu

0
0
0
0
0
Ucundan kıyısından gecikmeli de olsa kulaklık kampanyamızın kazananları belli oldu.
Hepinizin bildiği üzere yaklaşık 2 hafta önce Bluedio H Turbine ve N2 Bluetooth Kulaklık incelemesi yapmış ve 4 kişiye de hediye edeceğimizi duyurmuştuk. Biraz gecikmeli olsa da kampanyamızın kazananları belli oldu. 

Ürünlerin özelliklerini unutanlar için kısa bir hatırlatma yapalım. H Turbine modeli, 40 saate kadar müzik dinleme ve 45 saate kadar konuşma süresi ile hem yolculuklarınızda hem de evde size keyifli bir müzik ve oyun deneyimi sunuyor. Kulak içi olan N2 modeli ise uzun telefon görüşmelerinizde ya da spor salonlarında en büyük yardımcınız oluyor. İki farklı cihazı da bağlamanıza imkan veren N2 ile hem bilgisayarınızı, hem de telefonunuzu aynı anda kulaklığınıza eşleştirerek aramalarla kesilmeyen bir müzik deneyimi yaşayabiliyorsunuz. 
 

Barış arkadaşımızın da videoda söylediği üzere, Facebook’ta en çok yorum ve beğeni yapan 4 kişiden 1. olana H Turbine modeli, diğer 3 kişiye ise Kulak içi N2 modeli gönderilecekti. Aşağıdaki görselde kazanan 4 kişiyi ve görselin altında da Facebook profillerini görebilirsiniz. Kazanan arkadaşlar kullandıkça bizi hatırlasınlar ve ürünlerle çekilmiş fotoğraflarını göndermeyi unutmasınlar. Bu arada, Top Fans kampanyaları Cumartesi'den Cumartesi'ye olacak şekilde her hafta tekrarlanacak. Hediyelerin ne olduğunu soranlara ise sürpriz olsun der susarız. H Turbine kulaklık kazananı: Berkay Başcivan

N2 Kulaklık Kazananları: Halil İbrahim Gökler, Simge Durukan, Ufuk Ceylan
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0