Drone Çekilişinin Kazananı Belli Oldu

0
0
0
0
0
26 Haziran 2015 tarihinde yayınladığımız “Yurtdışından Nasıl Alışveriş Yapılır?” videomuzda örnek ürün olarak satın aldığımız droneu kazanan takipçimiz belli oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.
Bu bağlantıdan ulaşabileceğimiz videomuzda söz verdiğimiz gibi satın aldığımız drone elimize ulaştığında önce incelemesini yapıp daha sonra kazanan takipçimize göndereceğiz.

Ne yazık ki elimizde olmayan sebeplerden dolayı aşağıda da e-bay’den aldığımız ekran görüntüsünden görebileceğiniz üzere paketin bize teslimi 16 Temmuz ve 4 Ağustos arası gerçekleşecek bu neden yaşanan gecikmeden dolayı kazanan arkadaşımızdan ve bizde drone incelemesi bekleyen takipçilerimizden özür diliyoruz. (göndermiyor elemanlar biz ne yapalım?)
Bunca yazının ardından kazanan arkadaşımız Ataberk Tural’ın da adını açıklamaktan kıvanç duyarız.

Çekilişe katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, düzenleyeceğimiz diğer çekiliş ve kampanyalarımız için şimdiden tüm takipçi ve katılımcılara bol şans dileriz.

Okuyucuya Not: Kazanan arkadaşımız Ataberk Tural’a ürün teslimat bilgileri ile ilgili bize göndermiş olduğu formda verdiği bilgiler aracılığı ile iletişime geçilecektir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0