• Anasayfa
  • Kampanya
  • Online Kafa Topu'nda iPhone 6 Büyük Ödüllü Yeni Sezon Başladı!

Online Kafa Topu'nda iPhone 6 Büyük Ödüllü Yeni Sezon Başladı!

3
0
0
0
0
Ekibmiz tarafından yapılan ve son dönemlerin gözde mobil oyunu olan Online Kafa Topu'nda yeni sezonda iPhone 6 büyük ödülü ve dahası var!
Son dönemlerde oldukça ilgi gören İzmo Bilişim ekibi yapımı Online Kafa Topu'nda bildiğiniz gibi sizlere teşekkür amacıyla birkaç hafta önce GTA 5 ve birçok para ödülünü vermiş, sizlere buradan Efe ve Lütfi'nin keyifli iddialı oyunu ile duyurmuştuk.

Daha sonra ise geçtiğimiz hafta oyunda sezon birincisine de PlayStation 4 hediye ederek bir güzellik daha ortaya koymuştuk. Fakat gördüğümüz üzere oyuna olan ilginiz ve bizlere desteğiniz çok daha fazla arttığı için Online Kafa Topu kampanlayarımıza bir yenisini daha ekleyerek devam ediyoruz. GTA 5 verdik, PS4 verdik.. Sıra iPhone 6'da!Evet arkadaşlar, yukarıda görmüş olduğunuz gibi bu PS4 kazanan arkadaşımıza gidecek. Bu haftaki büyük ödülümüz ise iPhone 6 olacak ve hatta sadece iPhone 6 büyük ödülü ile kalmayarak tamı tamına 1000 kişiye ayrı ayrı ödül dağıtıyoruz! Yani bu yeni başlayacak sezonda ilk 1000'de yer alan herkese bileğinin hakkı ödüller dağıtacağız. Aynı zamanda oyundaki çekişme de kızışacak ve daha zevkli hale gelmiş olacak.Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi bu sezondaki büyük ödülümüz iPhone 6! Yani sezon sonunda 1. olan Kafa Topu oyuncumuz ile iletişime geçerek tertemiz iPhone 6'sını göndereceğiz.

Bunun yanı sıra 2. olan arkadaşımıza ise tamı tamına 1 Milyon Altın ödülümüz var! 3. olana 500 Bin, 4. olana 250 Bin ve 5. olana ise 100 Bin altın bizden hediye! Sonrasında ise 6. ve 100. dahil olmak üzere bu sıralamadaki her bir arkadaşımıza 50 Bin'er altın hediye edeceğiz. 101. ile 1000. arkadaşlarımız da dahil olmak üzere bu ara sıralamada olan her bir arkadaşımıza da 10 Bin'er altın veriyoruz! Yani bu sezon ödüller daha bol olacak, haliyle eğlencemiz de daha bol şekilde karşınızda olacağız.Tabii bu ödüllerimiz bunlarla da kalmıyor, Promosyon kodu kısmına webtekno yazan ilk 500 kişi de 5000 altın hediye kazanıyor! Bu da bizlerden, yani Webtekno'yu an be an takip eden Online Kafa Topu oyuncuları için ayrı bir kıyağımız olsun :) (Promosyon kodu kısmı oyunda Ayarlar kısmında bulunuyor)
 
  Online Kafa Topu İndir
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0