• Anasayfa
  • Kampanya
  • PlayStation 4 Hediyeli Raid And Rule Kampanyamız Sonuçlandı!

PlayStation 4 Hediyeli Raid And Rule Kampanyamız Sonuçlandı!

0
0
0
0
0
PlayStation 4 Hediyeli Raid And Rule Kampanyamız Sonuçlandı!
Yepyeni kampanyamız olan ve PlayStation 4 de dahil olmak üzere toplamda 14 hediye verdiğimiz çekilişimiz sonuçlandı!
Mobil platformlarda ender olarak görülen başarılı strateji oyunlarına eklenen ve sizlere kampanya ile incelediğimiz oyun hem strateji hem de bağımlılık yapan oyunlar arasında kendine sağlam bir yer ediniyor. Efe ile Lütfi'nin iddialı kapıştığı Raid and Rule - Şafak Operasyonu oyununda aynı zamanda takipçilerimize başta PlayStation 4 olmak üzere çeşitli hediyeler dağıtacağımızı söylemiştik. Şimdi de sonuçlandı.

Toplamda 14 hediye dağıttığımız bu kampanyamızda 1 kişi PlayStation 4 sahibi olmuşken 3 kişi herşeyi hoparlöre çevirebilen ilginç ürün XVibe hoparlör, 5 kişi USB bellek ve 5 kişi de Sony markalı kulaklık kazandı.
 

Toplamda 1022 kişinin başvurduğu kampanyamızda 1020 kişi 26 Ekim olmadan başvurmuş. Bu kişiler arasında yaptığımız çekiliş sonucunda gerekli şartları eksiksiz yerine getirebilen 14 kişilik kazanan listemizi aşağıda görebilirsiniz.
 

 Raid and Rule Kampanyası Kazananları


PlayStation 4 Kazananı

1- Burak Gürkan Soydaş

XVibe Hoparlör Kazananları

1- Enes Oruç
2- Enis Çetin
3- Mahmut Şeflek

USB Bellek Kazananları

1- Emir Girginer
2- Recep Taner
3- Enes Esen
4- Alper Çelik
5- Furkan Oruçoğlu

Sony Kulaklık Kazananları

1- Süleyman Dönmez
2- Abdullah Ardıç
3- Ozan Deniz
4- Muhammet Şabanoğlu
5- Özgür Öndeş

Şanslı arkadaşlarımızı can-ı gönülden tebrik ediyor ve kazandıkları hediyeleri güle güle kullanmasını diliyoruz. Ayrıca katılanların tam listesine buradaki bağlantıdan görebilirsiniz. Ancak unutmayınız ki liste büyük ve küçük harf duyarlıdır. Ona göre arama yapmanızın önemli olduğunu hatırlatırız.

Kazanan arkadaşlarımıza e-posta ve cep telefonlarını arayarak ulaşacağız, kontrol etmeyi unutmasınlar, Bir sonraki kampanyamızda görüşmek üzere hoşçakalın!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0