#teknolojibenimiçin Webtekno Kulaklık Dağıtıyor

1
1
0
0
0
Webtekno, bir kez daha takipçilerine hediye dağıtıyor. Bizi Twitter’dan takip edenler ve Facebook’tan sayfamızı beğenenler Skullcandy – Lowrider OE kulaklık kazanıyor.
 
Webtekno, bir kez daha takipçilerine hediye dağıtıyor. Bizi Twitter’dan takip edenler ve Facebook’tan sayfamızı beğenenler Skullcandy – Lowrider OE kulaklık kazanıyor.

Artık geleneksel hale getirdiğimiz hediye kampanyalarımıza bir yenisini daha ekliyor ve Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip eden okuyucularımıza hediye dağıtmayı sürdürüyoruz.

Kampanyaya katılan okuyucularımıza çekilişle toplamda 4 adet Skullcandy Lowrider OE kulaklık ve 10 adet Webtekno fincanı hediye ediyoruz.

Çekilişimize katılmak için ise yapmanız gereken çok basit.

Facebook çekilişimize katılmak için:

www.webtekno.com sitesinden beğendiğiniz bir içeriğin linkini (haber, inceleme, galeri) kendi Facebook zaman tünelinizde herkese açık bir şekilde “#teknolojibenimiçin” (TÜRKÇE KARAKTER KULLANARAK!) hashtagi ile paylaşmak.

Twitter çekilişimize katılmak için:

www.webtekno.com sitesinden beğendiğiniz bir içeriğin linkini (haber, inceleme, galeri) kendi Twitter hesabınızda “#teknolojibenimiçin” (TÜRKÇE KARAKTER KULLANARAK!) hashtagi ile paylaşmak.
 

 Kampanya Kuralları

  • Facebook kampanyamıza katılacak olan okuyucularımızın resmi Facebook sayfamızı beğenmiş olması, Twitter çekilişimize katılacak olan okuyucularımızın resmi Twitter hesabımızı takip ediyor olması gerekir.
  • Facebook çekilişine katılan kullanıcıların paylaşımları HERKESE AÇIK şekilde paylaşılmak zorundadır. Aksi paylaşımlar kabul edilmeyecektir.
  • Paylaşımlar #teknolojibenimiçin http://www.webtekno.com/apple/iphone6.html şeklinde olmak zorundadır.
  • Her katılımcının Facebook ve Twitter çekilişlerine ayrı ayrı birer kere katılma hakkı vardır. (Hem Facebook,  hem de Twitter’dan katılabilirsiniz demek oluyor bu)
  • Facebook ya da Twitter’dan birden fazla paylaşım yapan katılımcıların yaptığı diğer paylaşımlar kendilerine çekilişte daha fazla şans sağlamayacaktır.
  • Facebook ya da Twitter çekilişlerinden yalnızca bir tanesinden kazandığınız hediye geçerli olacaktır.
  • Ödüller: Facebook’tan yapılan paylaşımlar arasında yapılacak çekilişle 2 adet Skullcandy Lowrider OE kulaklık ve 5 adet Webtekno fincanı, Twitter’dan yapılacak paylaşımlar arasında yapılacak çekilişe 2 adet Skullcandy Lowrider OE kulaklık ve 5 adet Webtekno fincanı.
  • Çekiliş, 31.03.2014 Pazartesi günü yapılacaktır. (Son katılım 30.03.2014 Pazar gecesi 24.00’te.)

"Ben Twitter çekilişine katılmak istiyorum ama Twitter'a giremiyorum ki" diyen hala(!) varsa aşağıdaki yazıyı bi' kurcalasın

 Twitter'a ve diğer yasaklı sitelere engelsiz giriş


 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0