Webtekno TV Youtube 1. Yıl Kampanyası

0
0
0
0
0
Webtekno TV Youtube 1. Yıl Kampanyası
Geleneksel Webtekno kampanyalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Webteknotv Youtube kanalımızın 1. yılı şerefine sizlere bu güzide kampanyamızı sunmaktan gurur duyuyoruz.
Geleneksel Webtekno kampanyalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Webteknotv Youtube kanalımızın 1. yılı doldurması şerefine sizlere bu kampanyamızla teşekkür etmek istiyoruz. ( 1 senede 195 bin abone! Hepinize çok teşekkürler! )

Bu kampanyamızdaki hediyeleri sizi daha fazla merakta bırakmadan açıklayalım. İlk hediyemiz buradan incelemesine ulaşabileceğiniz, iOS ve Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz akıllı saat WeLoop Tommy. Diğer bir hediyemiz ise tek tuşla telefonunuzun dilediğiniz bir özelliğine ulaşabileceğiniz Akıllı Tuş. ( Buradan akıllı tuşun ne işe yaradığına ve incelemesine ulaşabilirsiniz.) Bunların yanında Seçkin Yayıncılık tarafından 3 adet "Android ve Oyun Programlama", birer adet "Algoritma ve C# Programlama", "Android Programlama" ve "iPhone, iPad için Uygulama Geliştirme" kitapları hediye ediyoruz ( Toplamda 6 kitap ve ben çekilişi bekleyemem diyenler ücretiyle kitapları buradan alabilir. )  Ayrıca kampanyalarımızın olmazsa olmazı, 5 adet Webtekno Bardağını da hediye ediyoruz.
 

 Kampanyamıza katılmak için yapmanız gerekenleri aşağıda listeledik:


Öncelikle Webtekno Facebook sayfasını beğenmeniz gerekli. (https://www.facebook.com/webtekno) (daha beğenmediyseniz ayıp zaten.)

Daha sonra Facebook'ta paylaştığımız, aynı zamanda şurada yer alan görseli herkese açık şekilde paylaşmalısınız.

Daha sonra Facebook üzerinden yaptığımız paylaşımlardan 5 tanesini beğenmeniz gerekiyor. 

Bunları yaptıktan sonra çok ufak bir bölüm kaldı. O da sayfanın en altında bulunan formu doldurmak.
 

 Hediyelerimize tekrar bakalım:

1 Adet WeLoop akıllı saat

1 Adet Akıllı Tuş

3 Adet "Android ve Oyun programlama" kitabı

1 adet "Algoritma ve C# Programlama" kitabı

1 adet"Android Programlama"  kitabı

1 adet "iPhone, iPad için Uygulama Geliştirme" kitabı

5 Adet Webtekno Bardağı

Birkaç hatırlatma yapmamızda daha fayda var: Bizden daha önce hediye kazanmış olan kişiler tekrar hediye kazanamaz. Ayrıca İzmo Bilişim çalışanları ve Webtekno ekibi kampanyaya katılamaz.  Kampanyaya 13 Aralık 2014 Cumartesi günü başlayıp, 21 Aralık 2014 Pazar günü saat 24.00'de sona erecek.

Bize sormak istediğiniz herhangi başka bir şey varsa, buradan ulaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarında üyeliğiniz varsa, bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

https://twitter.com/webtekno
http://instagram.com/webteknocom
https://plus.google.com/+Webtekno/


Ayrıca belirtelim, daha önce yaşanan sorunlardan dolayı çekiliş yapılırken video çekilecek ve video kazanan talihlilerle beraber sosyal medya hesaplarından sizlerle paylaşılacak.

Son olarak yılbaşı için de sürpriz bir kampanyamız daha var. Takipte kalmaya devam edin.Formu göremeyenler için formun linki : https://docs.google.com/forms/d/1tykVzGgCxUZbkDVZXDiTSyKNmo_uOrI84aoCQq7e4Lw/viewform
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0