Webtekno & G2A İşbirliği ile Oyun Hediye Ediyoruz!

0
0
0
0
0
Webtekno yeni bir kampanya ile karşınızda. Bu kampanyamızda G2A ile birlikte takipçilerimize G2A üzerinde kullanabilecekleri hediye çekleri dağıtıyoruz
Webtekno yeni bir kampanya ile karşınızda. Bu kampanyamızda G2A ile birlikte takipçilerimize G2A sitesi üzerinde kullanabilecekleri hediye çekleri dağıtıyoruz.  Bu çeklerle G2A üzerinden dilediğiniz oyunu ücretsiz satın alabilirsiniz. Hediye çeklerinin nasıl kullanılacağını yazımızın ilerleyen bölümlerinde okuyabileceksiniz. Dilerseniz G2A'nın ne olduğundan biraz bahsedelim.
 

 G2A Nedir?


G2A, en büyük oyun satışı platformlarından birisidir. Steam, uPlay gibi sitelerden alabileceğiniz oyunları, çok daha uygun fiyatlara G2A üzerinden alabiliyorsunuz. Sistemin çalışma mantığından da biraz bahsedelim. G2A'ya kayıt olan binlerce kullanıcı bir şekilde uygun fiyattan aldıkları oyunların keylerini, G2A üzerinden satışa çıkarıyor. Burada G2A ve bizim dışımızda üçüncü bir kişi devreye girdiği için, iş biraz e-ticarete dönüşüyor ve güven sorunları ortaya çıkıyor. G2A burada Paypal'a çok benzeyen "G2A Pay" ödeme sistemini geliştirmiş. Bunun dışında daha güvenli olacağını düşünüyorsanız Paypal ile de ödeme yapabilirsiniz.

Çok yakında Türkçe dil desteğinin geleceği belirtilen G2A, çok hızlı bir şekilde gelişen dijital bir platform. Ayrıca dünya çapında büyük ünlere ulaşmış "Youtuber"lar ile de çalışma içerisindeler.  Türkiye'de de oyun ile alaklı videolar çeken bir çok youtuber G2A ile ortak çalışmalar yapıyor.
 

 Kampanyadaki hediye çeki nasıl kullanılır?


Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere G2A ile birlikte takipçilerimize çeşitli hediye çekleri dağıtıyoruz. Bu çeklerin değerlerine bakacak olursak:

1 kişiye 50 Euro 
5 kişiye 25 Euro 
10 kişiye 10 Euro
Kısaca çekleri nasıl kullanacağımıza anlatalım.

https://www.g2a.com/redeem-card adresine gidiyoruz. Eğer G2A üyeliğiniz yoksa bu sayfadan üyeliğinizi açabilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki görselde görebileceğiniz "kod kullan" seçeneğine kodunuzu yazarak hediye çekinizi kullanmış olursunuz.

 

 Kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?
 

Kampanyaya katılabilmek için burada yer alan tweeti, retweet etmeniz gerekiyor.

Webtekno'nun Twitter ( https://twitter.com/webtekno ) hesabını takip ediyor olmanız gerekmektedir.
 

 Yarışma Kuralları 

  • Yarışma son katılım tarihi 15 Şubat Pazar gecesi saat 24:00'dır. 
  • Birden fazla katılım gerçekleştiren diskalifiye edilir.
  • Daha önceki yarışmalarımızdan ödül kazananlar tekrar ödül kazanamaz.
  • Twitter hesabını takip etmeyen ve bu linki RT etmeyenler diskalifiye edilir.

Bu şartları yerine getirdikten sonra aşağıda yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz taktirde yarışmamıza katılma hakkı kazanacaksınız. Kazananlar, 16 Şubat Pazartesi günü Webtekno.com üzerinden duyurulacaktır.

 

Eğer formu göremiyorsanız buraya  tıklayın.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0