Geleneksel Webtekno Bardak Kampanyası

2
0
0
0
0
Geleneksel Webtekno Bardak Kampanyası
Webtekno olarak, bardak isteyen okurlarını kıramadık ve bir Webtekno bardağı, fincanı, bilemediniz mug’ı kampanyası daha yapmaya karar verdik.
Teknoloji dünyasının fırlama çocuğu Webtekno olarak, bardak isteyen okurlarımızı kıramadık ve bir Webtekno bardağı, fincanı, bilemediniz mug’ı kampanyası daha yapmaya karar verdik. Zaten ne hikmet biz de anlayamadık ama bana tablet gönderme Webtekno bardağı gönder diyen bir kitle oluştu. Bardaklarımız pek bi sevildi, sayıldı. Ya bardaklarımız çok hoş ya da takipçilerimiz zengin orasını tam kavrayamadık.  Neyse yarışma konumuza dönelim.

Katılmak çok basit, zira biz de zor bişey yok. 

Tek yapmanız gereken Google+ hesabımızı buradan takip etmek. Takip ettikten sonra ilginizi çeken herhangi bir haberi de +1’liyoruz. Takipçilerimiz arasından yapılacak çekiliş ile 10 takipçimize Webtekno fincanı veriyoruz.

Kuralımız yok mu tabi ki her zaman olduğu gibi yine var. Ama korkmayın amuda kaldıran kurallar değil. İşte olmazsa olmaz basit kurallarımız;
  • Kampanyaya katılmak için Google+’da bizi takip etmeniz gerekmektedir. Zaten bu da gayet mantıklı takip etmezseniz çekilişe katılamazsınız.
  • Google+’da bizim profilimizde paylaştığımız haberlerden herhangi birisini +1’lerseniz, sizden haberimiz de olacaktır. Aynı zamanda da hoşumuza gider. Seviniriz böyle bi mutlu oluruz ki #anlayamazsınız.
  • Katılımcılar birden fazla Google+ hesabı ile katılamaz. Tek bir hesap ile katılın. Oldu da anlaşırlırsa hediye vermeyiz. Kınarız. Arkanızdan konuşuruz, dedikodunuzu yaparız, bir bardak için seçimlere hile karıştırdı diye ifşa ederiz.
  • Webtekno sayfamızı +1'ledikten sonra bu konu altına yorum olarak profilinizi atmanız bizim size daha kolay ulaşmamızı sağlayacaktır, bu yüzden bunu yapmanızı şiddetle öneririz. Üşengeç adamlarız az yardımcı olun.
   
    Yarışma 13 Nisan 2014 saat 23:59'da bitecektir, bu saat diliminden sonra bizi ekleyen kullanıcılar çekilişe dahil edilmeyecektir.

    Kazananlar 14 Nisan 2014 Pazartesi günü sitemiz ve sosyal medya sayfalarımız üzerinden duyurulacaktır.

En dip not olarak belirtelim, bu kampanyadan sonra sizleri büyük bir kampanya bekliyor. Onun kuralları biraz ağır olabilir amma velakin ödülü de büyük olacak, haberiniz ola! 
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0