[Bitti] Webtekno Hediye Steam Cüzdan Kodu Kampanyası

2
2
0
0
0
Webtekno yayın hayatının 3. ayına girerken ziyaretçilerimizi hediye kampanyalarıyla  karşılıyoruz. Teknoloji alanında herkesin tercih edeceği bir haber ve inceleme sitesi olmayı amaçladığımız sürecin henüz başlarında olmamıza rağmen; ziyaretçi sayımızı gün geçtikçe artırıyor ve düzeyli bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz.
Webtekno yayın hayatının 3. ayına girerken ziyaretçilerimizi hediye kampanyalarıyla  karşılıyoruz. Teknoloji alanında herkesin tercih edeceği bir haber ve inceleme sitesi olmayı amaçladığımız sürecin henüz başlarında olmamıza rağmen; ziyaretçi sayımızı gün geçtikçe artırıyor ve düzeyli bir şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Bu anlamda, ziyaretçilerimize bir teşekkür olarak çeşitli kampanyalar yapmaya karar verdik. Bu haftadan itibaren, Şubat ayının her haftasında farklı bir hediye ile sürdüreceğimiz kampanyalarımızın ilkini Steam'de gerçekleştiriyoruz.

Sitemizde son 2 haftadır haberlerini girdiğimiz, Steam'in haftalık en çok satan oyunları ile ilgili bir yarışma düzenleyerek, doğru tahmini yapan 5 kişiye Steam üzerinde aktif  edebilecekleri tam 25 Dolarlık cüzdan kodu hediye ediyoruz. Bu cüzdan kodu ile Steam'den istediğiniz oyunları alabilir ve oynayabilirsiniz.

Yarışmamızın şartlarını aşağıda bulabileceğiniz gibi, facebook ve twitter adreslerimizde de bulabilirsiniz.

 Webtekno Steam'den Hediye Cüzdan Kodu Dağıtıyor!

Steam’de Şubat ayının ilk haftasına ait en çok satan 5 oyununu doğru tahmin eden 5 okuyucumuza “25 DOLAR DEĞERİNDE STEAM CÜZDAN KODU” hediye ediyoruz.

Tek yapmanız gereken önce webtekno'nun facebook ve twitter adreslerini takip etmek ardından da internet sitemizde “Şubat ayının ilk haftasında Steam’de en çok satan 5 oyun” listesi tahmininizi, BU YAZININ ALTINA YORUM OLARAK YAZMAK.

 Webtekno Facebook Hesabı

 Webtekno Twitter Hesabı

* Kampanyaya katılım 3 Şubat 2014 Pazartesi ve 9 Şubat 2014 Pazar tarihleri arasındadır.

** Çekiliş, Steam’in ilgili haftaya yönelik satış raporunu yayınladığı pazartesi günü  gerçekleşecektir.

*** Facebook sayfamızı beğenmemiş ve Twitter hesabımızı takip etmeyen kullanıcıların çekilişe katılma hakkı yoktur. Katılmış olsalar da tahminleri geçersiz sayılacaktır.

**** Çekiliş random.org adresi üzerinden gerçekleştirilecek ve çekilişe ait video tüm kullanıcılara açık şekilde www.webtekno.com adresinde ve Webtekno’nun resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.

***** Kampanyaya katılacak kişilerin, sitemizdeki kampanya yazısına gönderecekleritahminlerinin sonuna facebook ve twitter isimlerini/adreslerini belirtmeleri zorunludur

not: Webtekno, bu kampanya ve katılım koşullarıyla ilgili her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 

 Kampanya Görseli
UYARI: Webtekno Facebook ve Twitter hesaplarını beğenmeyen ve takip etmeyen katılımcıların listeleri çekilişe alınmayacaktır.

Son 2 haftanın Steam'de en çok satılan oyunları listeleri:

 Steam'de 20 Ocak - 27 Ocak 2014 Arası En Çok Satılan 10 Oyunu

 Steam'de 27 Ocak - 3 Şubat 2014 Arası En Çok Satılan 10 Oyunu

 

Kampanya Sona Erdi:

Steam kampanyamıza katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Son gün Steam'in haftanın en çok satanlarını açıklaması sonucu kampanyayı bir gün öne almak zorunda kaldık ve bu sebepten 9 Şubat tarihinde gönderilen cevapları kabul edemedik, önceki katılımcılara haksızlık olmaması için.

Kampanyamızda Steam'de haftanın en çok satan oyunlarının ilk 5'ini doğru sıralamayla istemiştik ancak bu şekilde doğru bir tahmin gelmediği için Steam'de sıralamadan bağımsız ilk 5'i doğru bilenlere verme kararı aldık ancak bu doğru tahmini de 1 kişi yapabilmiş durumda. Kendisini tebrik ediyoruz ve kendisiyle iletişime geçeceğiz bilgilerini almak için.

Steam'den 25 Dolarlık Cüzdan Kodu Kazanan:
Cihan ÜNSAL

Kendisinin tahminleri:
1- DayZ
2- Rust
3- Borderlands 2 & Borderlands 2 GOTY Edition
4- Democracy 3
5- Starbound

Cihan Ünsal'ı tebrik ediyoruz.

Bu kampanyanın biraz zorlayıcı olduğunu biliyoruz ancak bunun telafisi için gün içerisinde bambaşka ve daha kolay bir kampanya duyuracağız.

Takipte kalın.

2
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
0
0
0