Webtekno Helikopter Kampanyası

0
0
0
0
0
Webtekno Helikopter Kampanyası
16 Nisan’da yayın hayatının dördüncü ayını geride bırakan Webtekno, okuyucularına hediye göndermeye ve sevincini paylaşmaya devam ediyor. (doyamadık, hediye vermeye doyamadık resmen!)
 
16 Nisan’da yayın hayatının dördüncü ayını geride bırakan Webtekno, okuyucularına hediye göndermeye ve sevincini paylaşmaya devam ediyor. (doyamadık, hediye vermeye doyamadık resmen!)

Şimdiye kadar tablet, kulaklık, şarj cihazı ve elbette hiç eksik etmediğimiz fincanlarımızdan verdiğimiz kampanyalarımıza bir yenisini daha ekliyor ve bu sefer de okuyucularımıza helikopter hediye ediyoruz. (daha ne yapalım sizin için)

Kampanyamız kapsamında; 18 Nisan, 5 Mayıs tarihleri arasında, Webtekno’nun resmi Twitter hesabından istediğiniz haberleri retweet ederek çekiliş hakkı kazanacak ve 5 Mayıs günü gerçekleşecek olan çekilişimizle 1 takipçimize akıllı telefonu (Android ya da iOS fark etmez) ile de kontrol edebileceği uzaktan kumandalı helikopter, 1 takipçimize her marka telefon ile kullanabileceği, Sony taşınabilir USB şarj cihazı, 1 takipçimize de Sony marka MDRZX100W.AE kulaklık hediye ediyoruz.

Tüm bu şahane hediyelerin yanı sıra, elbette her kampanyamızda yaptığımız gibi, çekilişle belirleyeceğimiz 5 okuyucumuza da Webtekno fincanı gönderiyoruz.
 

 İşte katılım koşullarımız


Bunlara uymayanları uyarmıyoruz bile haberiniz olsun

*Webtekno resmi Twitter hesabını takip etmeyenlerin çekilişe katılma hakkı yoktur. (istedikleri yerlerini yırtabilirler)
**Kampanya süresince yapılan her retweet, bir çekiliş hakkı kazandırır. Bir takipçimiz en fazla 5 çekiliş hakkı kazanabilir (5 retweet yaparsa o da).
***Çekiliş 5 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecektir. Bu da demek olur ki; kampanyaya son katılım 4 Mayıs Pazar günü yapılabilir. (öğrenin artık çekilişten bir gün önce katılım biter)
****Yapılan çekilişte hediyelerden herhangi birini kazanan bir takipçinin, diğer hediyeleri kazanma şansı biter. (hem helikopter, hem fincan, hem şarj aleti falan alan olmasın. Haksızlık oluyor)
*****Çekiliş, sırası ile, helikopter, kulaklık, şarj cihazı ve fincanlar için yapılacak, kazananlar belirlendikten sonra her hediye için birer yedek katılımcı, yine çekiliş ile belirlenecektir.

Başka da bir şey yapmanıza gerek yok.

ŞİMDİ TWİTTER HESABIMIZA GİDİN, HABERLERİMİZDEN BİRİSİNİ RETWEET EDİN, KAZANIN!
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0