Webtekno Ramazan Ayı Oyun Kampanyası

Dünya’nın en yaygın oyun satış platformlarından biri olan G2A, takipçileri için Facebook sayfasında Türkçe paylaşımlar yapmaya başladı. Sadece paylaşımlarla da yetinmeyen G2A, Ramazan Ayı’nı muhteşem kampanyalarla Webtekno ile birlikte karşılıyor.
Ramazan Ayı boyunca satın alacağınız her oyun için bir oyun hediye eden G2A’dan bir fiyatına iki oyun sahibi olmanızı sağlıyor.

Ramazan boyunca devam edecek olan ve satın aldığınız her oyun için geçerli olan bu kampanya, oyun dünyasının en büyük tedarikçilerinden biri olan G2A’nın şimdiye dek lokal olarak yaptığı en büyük kampanya olarak anılıyor. (adamlar tüm yabancı çalışanları ile “Hoşgeldin Ramadan” videosu çekmiş. Taktir ettik)

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey g2a.com adresine gidip hesabınızı oluşturmak ve çeşitli satın alma yöntemleri ile hesabınıza dilediğiniz kadar bakiye yükleyip istediğiniz oyunu satın almak

Steam, Origin, PSN, Apple, BattleNet gibi hemen hemen tüm platformlar için kullanabileceğiniz oyun kodlarınızı satın aldıktan sonra uygun platforma girip aktive etmeniz yeterli.

UYARI: Kampanya sadece Türkiye’de geçerli olduğu için satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce para birimini Euro’dan Türk Lirası’na çevirmeniz gerekiyor. Aksi taktirde ücretsiz oyununuzu alamıyorsunuz. (aşağıdaki görselda sağ üstte bakın ordan değişiyor)

 Kampanyayı duyan Webtekno durur mu? Yapıştırmış cevabı!


Kampanya süresince G2A’dan satın aldığınız her oyun için ücretsiz bir oyun daha alabiliyorsunuz; ama Webtekno takipçisi iseniz G2A’dan, tek kuruş ödemeden iki oyun sahibi olma şansınız var.

Bu haberimizin Webtekno Facebook sayfasındaki bağlantıyı kendi Facebook sayfasında paylaşan herkes, Webtekno’nun G2A hediye çeki çekilişine katılma fırsatı buluyor ve 30 adet 10 Euro (bugünün kuru ile 30.97 Türk Lirası) değerindeki hediye çekinden birisine sahip olma şansına kavuşuyor. (bir de elbette aşağıdaki formu dolduracak ki biz de bilelim kimin nesi)

Webtekno'nun çekilişine katılım, bugün (18 Haziran 2015) başlayıp 21 Haziran 2015 Pazar gece saat 23:59'da sona erecek ve sonuçlar, 22 Haziran 2015 Pazartesi günü açıklanacak. (kazananlar da salı günü falan alıp oyunlarını oynar)

Webtekno’dan kazandığınız hediye çeki ile alışveriş yaparak Ramazan Kampanyası’ndan faydalanıp 2 oyun birden alacak mısınız?

Elbette alacaksınız! Webtekno size hiç parasına 2 oyun sahibi olma fırsatı sunuyor.

UYARI: kazanan arkadaşların hediye kodları Euro biçiminde gelecek ve hesaplarında Euro olarak görünecek, satın alma işlemi sırasında Türk Lirası seçmedikleri taktirde hediye olan ikinci oyunu alamayacaklar.

G2A'dan hesabınızı oluşturmak ve oyun satın almak için buraya, G2A Ramazan Ayı Kampanyası'nı görmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0