2 iPhone 6S ve 25 Adet Xiaomi Kulaklık Hediyeli Skyscanner Kampanyamız Sonuçlandı!

0
0
0
0
0
2 iPhone 6S ve 25 Adet Xiaomi Kulaklık Hediyeli Skyscanner Kampanyamız Sonuçlandı!
Bundan yaklaşık 2 hafta önce düzenlediğimiz Skysanncer kampanyasının kazananları bugün belli oldu.
Sizlere bundan ortalama 2 hafta önce buradaki haberimiz ile duyurduğumuz Skyscanner kampanyamız sonunda açıklandı. Toplamda 6241 kişinin katıldığı kampanyamızda 6176 takipçimiz kampanya için gerekli şartları karşılayarak katılmaya hak kazandı. Biz de kısa süre önce gerekli adımları yapıp aynı zamanda formumuzdaki soruya en güzel cevap veren 2 şanslı katılımcı iPhone 6S, tüm katılımcılar arasındaki 25 şanslı arkadaşımız da bizden Xiaomi kulaklık kazanacağı çekilişimizi sonuçlandırdık.

Buradaki bağlantı üzerinden indirmiş olduğunuz Skyscanner uygulaması ile hem paradan hem de zamandan tasarruf edebileceğinizi hatırlatıp, şimdi de kazananların tam listesine geçiyoruz.
 
Skyscanner Çekiliş Sonucu

Skyscanner ile ortak düzenlediğimiz 2 kişinin iPhone 6S, 25 kişinin Xiaomi kulaklık kazanacağı kampanyamızın sonuçları.(Kazanan arkadaşlara hediyeleriyle birlikte mutluluklar dileriz.)

Webtekno tarafından gönderildi 24 Mart 2016 Perşembe
 

 Xiaomi Kulaklık Kazanan Talihliler


Bu talihlilerimiz yukarıdaki videoda görebileceğiniz gibi Lütfi ve Çağdaş'ın yaptıkları Random.org üzerinden yaptığımız çekiliş ile rastgele çıkan 25 numaraya ait kullanıcılar olarak sıralandı.

Göktuğ Kıran
Tolga Omak
Osman Şehirli
Alpay Aslanoğlu
Sercan Sevim
Emre Can
Gaffar Demir
Eren Tanrıverdi
Muhammed Çağlar
Hasan Özşan
Emre Kıvanç
Mustafa Kılbıyık
Giray Sofuoğlu
Yusuf Yaşar
Yunus Kayak
Enes Demir
Yusuf Çıldır
Orhan Oğulcan Aydoğan
Gökhan Kaçmaz
Barış Akgün
Mehmet Mızrak
Eren Özdemir
Ertuğrul Ay
Alperen Çankaya
Çağatay Zeybek

 

 iPhone 6S Kazanan Talihliler


En büyük ödülümüz olan iPhone 6S için ise çekiliş yerine tüm katılımcılar arasında Webtekno, Skyscanner ve bazı seyahat bloggerları arasından derlenen jüri tarafından formdaki son sorumuza verilen en güzel 2 yanıt olarak belirlendi. Jüri üyelerimiz ise; İbrakim Akman, Levent Keskindağ, Murat Özkök, Zeynep Mutlu, Meltem Aksu ve İsmail Toksoy'dan oluşmaktadır.

1. Kazanan: Ziya Baran Yaşar

"Agustin "Dünya bir kitaptır, seyahat etmeyenler onun yalnızca bir sayfasını okur" demiş. Eğer biz dünyanın başka yerlerine seyahat etmezsek dünyanın güzelliklerini, dünyanın kusursuzluğunu asla öğrenemeyeceğiz ve oradaki insanların neler  düşündüklerini, neler yaşadıklarını öğrenemeyeceğiz. O yüzden seyahat insanoğlu için çok önemlidir. Günümüz teknolojisi ile seyahat etmek çok daha kolay. Eski teknoloji ile gezginler çok zor şartlarda ve çok uzun zamanda dünyayı geziyordu, artık çok hızlı ve konforlu bir şekilde seyahat etme imkanımız var ve bunu değerlendirmeliyiz."

2. Kazanan: Ahmet Çakı

"Dünya denen makro alemi insanın mini eline sığdırdı"


Böylece bir kampanyamızın daha sonuna geldik. Webtekno ve Skyscanner tarafından hazırlanan bu kampanya dışında daha birçok kampanyalarımız ve çekilişlerimiz de olmaya devam edecek. Bizi takip etmeye devam edin :)

Son olarak kampanyamızda kazanan 27 arkadaşlarımızı tek tek tebrik ediyoruz, en kısa sürede kendileri ile hediyelerini göndermek için irtibata geçeceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0